VIDEO: Nový klip Eddie Stoilow je narozeninový dárek od Jana Révaie

Vydáno 15.11.2017 | autor: redakce

Skupina Eddie Stoilow představuje klip k písni January, dalšímu hitu z alba Jupiter. Klip natočil herec a tanečník Jan Révai jako dárek k narozeninám zpěvákovi skupiny Eddie Stoilow. Podává v něm nejen herecký, ale i sportovně-taneční výkon. Intimní náladu umocňuje černobílý materiál. 

VIDEO: Nový klip Eddie Stoilow je narozeninový dárek od Jana Révaie VIDEO: Nový klip Eddie Stoilow je narozeninový dárek od Jana Révaie

"Nedávno jsem slavil narozeniny a kamarádi mi připravili surpise párty. Bylo to skvělý: přátelé, drinky, večeře, dárky… No a jeden z darů byl právě tento klip od Honzy. Natočil ho se svojí ženou, která klip víceméně i režírovala. Je to upřímný počin od srdce a nejspíš nejhezčí dárek, který jsem kdy dostal. Opravdu mě to dojalo," vysvětluje Jan Žampa a dodává: "Klip vystihuje náladu i text toho songu a Honzovo gumové tělo sis ním skvěle poradilo."

LIVE: Eddie Stoilow završili turné v Praze, desku Jupiter jim pokřtil Oto Klempíř

Skladbu January napsali Jan Žampa s Davidem Šmídtem a Ondřej Janchovic (Dafonic), svými vokály ji podpořili Erika Fečová a její gospelový sbor.

tz, jm

Témata: Eddie Stoilow, January

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít