VIDEO: Pepa Bolan na Žebříku cenu pro Mandrage nečeká, Mydy Rabycad chtějí diváky roztančit

Vydáno 09.03.2016 | autor: Josef Martínek

Už v pátek 11. března vypukne v DEPO2015 v Plzni vyhlášení hudebních cen Žebřík. Večerem provedou Tomáš Hanák a Barbora Poláková, vystoupí No Name, Tata Bojs, Marpo, Jelen, Kateřina Marie Tichá, Barbora Poláková a Mydy Rabycad. Některé z nich jsme zastihli při úterní tiskové konferenci a zjišťovali, jak se těší. 

VIDEO: Pepa Bolan na Žebříku cenu pro Mandrage nečeká, Mydy Rabycad chtějí diváky roztančit Pepa Bolan z Mandrage a Tomáš Hanák na tiskové konferenci Žebříku. Foto: Jana Braunová

Electroswingová senzace Mydy Rabycad vystoupí hned na úvod, fanoušci by tedy s příchodem do areálu neměli otálet a v pátek dorazit už na 19. hodinu. "Máme připravený průřez našich dvou desek, zahrajeme starší songy i ty novější z desky Glamtronic. Budeme se snažit využít čerstvosti diváků a naprat to do nich hned od začátku, chceme je roztančit," říká zpěvačka Žofie Dařbujánová.

V roli vystupujcích sice nebude kapela Mandrage, zato ale usiluje o cenu v kategorii Skupina roku. Myslí si kytarista Pepa Bolan, že by mohli nominaci přetavit v cenu? "Žebřík není jen běžné předávání cen, ale velká párty. Řekl bych, že cenu nedostaneme, v konkurenci nominovaných jsme spíš outsideři. Ale když to vyjde, budu za to hrozně rád."

Již tradičním moderátorem Žebříku bude po boku Barbory Polákové ostřílený Tomáš Hanák. "Představa, že jsem tam sám s Bárou Polákovou a všechny kapely hrají jen pro nás, mi není cizí. Jenže vy to tak nenecháte a dorazíte," říká.

Brány DEPO2015 se v pátek otevírají už v 19 hodin.

text: Josef Martínek, foto a video: Jana Braunová

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít