VIDEO: Slza se vydává Vstříc nekonečnům a podzimnímu turné

Vydáno 19.07.2016 | autor: redakce

V klipu Vstříc nekonečnům zachycuje Slza euforii z úspěšné jarní Katarze tour. Video je nejen vzpomínkou pro dvanáct tisíc fanoušků, kteří na některý z vyprodaných koncertů zavítali, ale také pozvánkou na druhou část turné, jež startuje 5. října. Na jaře se pak kapela představí i na vyhlášení výsledků hudební ankety Žebřík v Plzni, kde bude 10. března jedním z koncertních hostů ceremoniálu. 

VIDEO: Slza se vydává Vstříc nekonečnům a podzimnímu turné Slza získala v březnu na Žebříku od čtenářů iREPORTu hned dvě ceny. Foto: Petr Tibi

Přes prázdniny objíždí skupina se svým multiplatinovým debutem letní festivaly a slavnosti. Vyvrcholení první velké koncertní sezóny Slzy přijde na podzim, kdy se vydá na své druhé turné po třinácti městech v Čechách i na Moravě.
Aby fanouškům čekání rychleji uteklo, můžou si na radostnou atmosféru jarních koncertů zavzpomínat s videoklipem Vstříc nekonečnům, jenž diváky kromě vyprodaných sálů zavede i do zákulisí kapely a představí Petra s Lukášem v civilnější podobě.

Slza interview: Katarze tour bude pokračovat na podzim

"Jarní Katarze tour 2016 bylo nezapomenutelnou událostí plnou emocí a zážitků. Chtěli jsme je našim fanouškům připomenout a natočili tak klip z turné. Záběry z koncertů jsou střídány se záběry ze statku u obce Frýdštejn, kde má náš producent Dalibor Cidlinský Jr. studio, ve kterém jsme debutové cd Katarze točili," zaznělo od kytaristy a zakladatele kapely Lukáše Bundila.Po hitech Lhůta záruční, Celibát, Katarze a Fáze pád jde už o pátý singl z alba Katarze. "Někdy v životě nastane situace, kdy potkáte člověka, u kterého jste od první chvíle přesvědčeni, že je vaší spřízněnou duší. A vy se rozhodnete udělat vše pro to, abyste byli spolu. O tom je píseň Vstříc nekonečnům," vysvětluje ústřední téma singlu zpěvák Petr Lexa. Za songem stojí osvědčený tandem Lukáš Bundil/Dalibor Cidlinský Jr., za textem Ondřej Ládek aka Xindl X.

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip pořídila respektovaná dvojice bratrů Jakub a Mikuláš Křenovi (KrenBros), kteří krom toho natočili také backstage video z celého turné, které si u nás rovněž můžete přehrát.

Termíny podzimní části Katarze tour:
5. 10. 2016 Žďár nad Sázavou - Dům kultury Žďár nad Sázavou
6. 10. 2016 Brno-Královo Pole - KC Semilasso
7. 10. 2016 Strážnice - KD Strážničan
10. 10. 2016 Praha - SaSaZu
16. 10. 2016 Cheb - KC Svoboda
29. 10. 2016 Kutná Hora - KD Lorec Kutná Hora
1. 11. 2016 Ostrava - Dům kultury města Ostravy
4. 11. 2016 Jindřichův Hradec - KC Jitka
5. 11. 2016 Vamberk - Městský Klub Sokolovna
9. 11. 2016 Plzeň - Kulturní dům Peklo
11. 11. 2016 Děčín - Společenský dům Střelnice
12. 11. 2016 Liberec - Dům kultury
25. 11. 2016 Zábřeh - Kulturní dům Zábřeh

tz, jm

Témata: Slza, Lukáš Bundil, Petr Lexa, Žebřík, Dalibor Cidlinský, Xindl X

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít