VIDEO: Zpěvák Rammstein Till Lindemann vydává novou desku a videoklip k písni Steh Auf. Hraje v něm Peter Stormare

Vydáno 14.09.2019 | autor: Aleš Harazim

Till Lindemann, zpěvák kapely Rammstein, oživil svůj sólový projekt Lindemann. Bude vydávat novou desku a k ní se váže také vydání videoklipu se singlem Steh Auf. Zlanařil do něj také známého hollywoodského herce, kterého můžete znát z Fargo nebo Big Lebowski.

VIDEO: Zpěvák Rammstein Till Lindemann vydává novou desku a videoklip k písni Steh Auf. Hraje v něm Peter Stormare VIDEO: Zpěvák Rammstein Till Lindemann vydává novou desku a videoklip k písni Steh Auf. Hraje v něm Peter Stormare

Nové album projektu Lindemann, kde kromě Till Lindemanna působí také Peter Tagtgren z Pain nebo Hypocrisy, by mělo vyjít 22. listopadu. Jmenovat se bude F & M. První album Lindemanna obsahovalo písničky v angličtině. Jak ukazuje první singl Steh Auf, Till Lindemann se na druhém albu vrací ke zpěvu v rodné němčině.

Steh Auf znamená v překladu “Vstát”. Ve videoklipu společně s Tillem Lindemannem a Peterem Tagtgrenem vystupuje také hollywoodský herec Peter Stormare z filmů jako Fargo nebo Big Lebowski.

Zpěvák Rammstein Till Lindemann má už údajně hotovou další sólovou desku

Chystané album F & M bude obsahovat celkem 10 písniček a má nás zavést na “neznámé a občas dosti nečekané cesty”. Obal desky bude vypadat takto:

Text: Aleš Harazim

Témata: Till Lindemann, Rammstein, Peter Tagtgren, Pain, Hypocrisy, Lindemann, Steh Auf, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít