Zpěvák Rammstein Till Lindemann má už údajně hotovou další sólovou desku

Vydáno 30.08.2019 | autor: Aleš Harazim

Fanoušci Rammstein čekali opravdu hodně dlouho na novou desku. Deset let. Teď konečně vyšla a zdá se, že by mohla vyjít ještě jedna. Alespoň od frontmana kapely.

Zpěvák Rammstein Till Lindemann má už údajně hotovou další sólovou desku Zpěvák Rammstein Till Lindemann má už údajně hotovou další sólovou desku

Zpěvák Rammstein, Till Lindemann, své umělecké vlohy nevkládá pouze do své domovské kapely, ale má ještě boční projekt s názvem Lindemann, kde se prosazuje sólově. Na tomto projektu spolupracoval už jednou s Peterem Tagtgrenem a jak se zdá, tohle duo pracovalo i na další desce. A ta je prý hotová.

RECENZE: Till Lindemann si odskočil z Rammstein a dal obscénnosti nový rozměr

“Nové album Lindemann je hotové, zprodukované a mnou zmixované,” napsal Tagtgren na svůj Facebook. Což je bohužel jediná informace, kterou v současnosti máme.

Ačkoli se projekt jmenuje Lindemann, ve skutečnosti se skládá z frontmana Rammstein a právě Petera Tagtgrena, kterého můžete znát z Hypocrisy a Pain.

První album kapely Lindemann vyšlo v roce 2015 s názvem Skills in Pills a bylo to poprvé, kdy začal Till psát a zpívat texty v angličtině.

Text: Aleš Harazim

Témata: Rammstein, Lindemann, Till Lindemann, album, Peter Tagtgren

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít