No Name chystají velké turné, zahájí ho na Žebříku

Vydáno 17.11.2015 | autor: redakce

Krátce po vydání desky S láskou oznamují No Name velké česko-slovenské turné, kterým oslaví 20 let existence. Vrcholem šňůry bude 1. listopadu koncert v pražském Foru Karlín, úvodní zastávku ale obstará vyhlášení hudebních cen Žebřík. To proběhne 11. března 2016 v Plzni. Předkapelou na turné budou Všichni Svatí. 

No Name chystají velké turné, zahájí ho na Žebříku No Name chystají velké turné, zahájí ho na Žebříku

"Turné má dvě části. Během té jarní navštívíme 6 českých, 3 moravská a 2 slovenská města. Začínáme 11. 3. v Plzni na Žebříku. No a na podzim budeme koncertovat v nádherné pražské aréně Fórum Karlín. V Praze oslavíme 20 let od našeho prvního setkání, na kterém jsme se jako studentská kapela rozhodli, že budeme slavní," říká s úsměvem lídr No Name Igor Timko.

No Name přicházejí S láskou. Nové album bude následovat velké turné

No Name působí od roku 1996, kdy se dali dohromady, v nezměněné sestavě. Novinkové album S láskou si kapela poprvé vydala pod vlastní značkou NN Music. Materiál z nové nahrávky zazní pochopitelně i na chystaných koncertech a bude doplněn o největší hity sedminásobného vítěze ceny Slavík bez hranic.

Album, na které fanoušci čekali dlouhé 4 roky, vznikalo v košickém domácím studiu Klakson, přestože ve hře byla zahraniční renomovaná nahrávací studia. Materiál je společným dílem všech šesti hudebníků, skladby vznikaly během posledního roku převážně na turné. Texty však tentokrát oproti minulosti psal nejen Igor Timko, ale i jeho bratr Ivan.

Speciálním hostem všech koncertů je skupina Všichni Svatí. Vstupenky jsou již v prodeji prostřednictvím Ticketstreamu. 

tz, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít