Radost FX oznámila první vítěze DJ Contestu, návštěvníkům se představí ve středu

Vydáno 08.03.2017 | autor: redakce

Minulý měsíc, konkrétně 23. února, vyhlásila Radost FX DJ contest, kterým chce umožnit mladým talentům předvést své djské schopnosti veřejnosti, získat zkušenosti a zahrát si v nejstarším elektronickém klubu v České republice po boku mistrů tohoto řemesla, Loutky a Subgata.

Radost FX oznámila první vítěze DJ Contestu, návštěvníkům se představí ve středu Radost FX oznámila první vítěze DJ Contestu, návštěvníkům se představí ve středu

Prvními výherci contestu se stali hned dva Djs respektive Dj a Djka, kteří svými sety zaujali porotce contestu Dje Subgata a produkční Radosti FX. Jejich jména jsou Czechmike & Nafe a těšit se na ně můžete ve dvouhodinovém b2b setu, který odehrají již tuto středu 8. března od 20:00 - 22:00 hodin na pravidelné středeční klubové noci FX Session Young Blood. Tím ale Dj contest nekončí! Vzhledem k tomu, že se vybírají Djs i pro následující vydání, je stále možné se přihlásit a zaslat svůj hodinový housový set na email ollie@radostfx.cz.

Radost FX dává šanci mladým talentům a vyhlašuje DJ contest

Radost FX pořádá FX Session Young Blood pro ty, kteří se chtějí uprostřed týdne sejít s přáteli na drink a poslechnout si při tom sety našich předních českých Djs. Některé středy jsou navíc obohaceny o zajímavý workshop, kdy se mohou návštěvníci akce seznámit s určitým tématem a přiučit se něčemu novému nebo se nechat inspirovat. Připomeňme si setkání s Michalem Janíčkem aka Djem Michaelem J, který je odborníkem na Itálii nebo fotografický workshop se známým fotografem Rafaelem z Ateliéru Rafael. Rezidentura FX Session Young Blood byla nově udělena Loutkovi a Subgatovi, takže o tom, že bude každá tato středa ve velmi kvalitní hudební produkci, jistě není pochyb!


FX Session Young Blood se koná každou druhou středu v měsíci a začíná již od 20:00 hodin, abyste si mohli užít dostatek zábavy i když ráno musíte vstávat do práce nebo do školy. Sety všech Djs, kteří večer vystupují, jsou navíc streamované na Facebooku Radosti FX, takže máte možnost vše sledovat a poslouchat i když se akce nebudete moci zúčastnit.

Další vydání FX Session Young Blood proběhne 22. března. Pokud jste zvědaví, kdo se stal výhercem druhého kola DJ contest sledujte Facebook Radost FX

Více se dozvíte ve FB Eventu nebo na www.radostfx.cz.

Témata: DJ Contest, Radost FX, party, FX Session Young Blood

zavřít