Teepee pokřtí debut ve společnosti Tichonov a Republic Of Two

Vydáno 06.04.2016 | autor: Ondřej Bambas

Na první pohled možná malý prostor, V lese to ale žije. Bohatá dramaturgie Café V lese tentokrát přivítá plzeňskou dvojici teepee, která představí svůj debut Albatross. Koncert proběhne ve čtvrtek 7. dubna.

Teepee pokřtí debut ve společnosti Tichonov a Republic Of Two Křest teepee proběhne v pražském klubu Café V lese

Podzemní prostory Café V lese ožívají hudbou čím dál častěji. Do vršovického klubu přijedou z Plzně debutující teepee, kteří dali po roce usilovné práce dohromady desku Albatross. Na ní se kromě singlu All I Want a titulní skladby, kterou představila skupina již loni, nachází dalších osm skladeb. Podílelo se na nich také několik hostů včetně Jana Janečky a Mikoláše Růžičky. Oba hudebníci vystoupí na pražském křtu se svými vlastními projekty.

TOP 5 videoklipů týdne (75.): Gwen Stefani se oddala barvám, další klipy je naopak ztrácí

Večer otevře Republic Of Two, ve které doplňuje Růžičku Jiří Burian. Dva roky po desce Silent Disco dokončují společně novinku, která by měla vyjít v červnu. Janečka zase doprovodí na bicí valmezskou skupinu Tichonov. Ta vydala svůj debut Overnight již před třemi lety, jak se zdá, pokračovatel už je však také na spadnutí. Venku má kapela nyní druhý nový singl, který si můžete poslechnout níže. Jmenuje se Dead Language a hostuje na něm Kateřina Elznicová z Manon Meurt, která bude rovněž speciálním hostem nejbližších vystoupení.

Teepee čeká v následujících dnech ještě koncert v sušickém Tradičním Kloubu (8.4. společně s Tichonov) a v domácím prostředí plzeňského Divadla Pod lampou (9.4. opět ve společnosti obou kapel). Pro kompletní informace o cenách vstupného a časovém harmonogramu sledujte facebookové události a stránky umělců.

zavřít