V Roxy vystoupí Tom Chaplin, zpěvák Keane. Představí svou sólovou desku

Vydáno 29.01.2017 | autor: redakce

Anglický skladatel, písničkář a především zpěvák britské pop-rockové skupiny Keane Tom Chaplin přijíždí do Prahy. V roce 2013 oznámila kapela pauzu a vzápětí na to její frontman i přípravu sólové kariéry. Přes několik komplikací se teď všichni fanoušci můžou radovat! Loni v říjnu vyšlo jeho debutové album The Wave a 6. března se zastaví i v pražské Roxy. 

V Roxy vystoupí Tom Chaplin, zpěvák Keane. Představí svou sólovou desku V Roxy vystoupí Tom Chaplin, zpěvák Keane. Představí svou sólovou desku

Brilantní muzikant a majitel zvučného hlasu Tom Chaplin je známý především díky anglickému fenoménu Keane, který za 16 let své existence ponechal na hudební scéně nesmazatelnou stopu. Jejich oznámená pauza mu v roce 2013 dala prostor vystoupit poprvé mimo "stín" legendární formace. Tím se ocitl pod drobnohledem a podlehl úzkostem a závislosti na drogách. Vše se nakonec obrátilo v dobré a tak o prázdninách vypustil první zajímavé vlaštovky Qiucksand nebo Hardened Heart a v říjnu 2016 pak kompletní debutovou desku The Wave.

SOUTĚŽ O 2 X 2 VSTUPY NA TOMA CHAPLINA

vložte odkaz, text nemažte

Na svou prvotinu vytvořil 11 skladeb o svých nadějích a obavách, které i dle recenzí působí velmi pozitivně a odhodlaně. Vše prolínají zajímavé hudební i hlasové prvky a samozřejmě chytlavé refrény. Přidejme k tomu ještě tak typicky čistý až andělský hlas Toma a může být jisté, že jeho živá show bude silný zážitek. Pondělní večer 6. března bude v Roxy patřit britskému pop-rocku.

tz, jm

Témata: Tom Chaplin, Keane, pop rock, Roxy, Koncerty

zavřít