VIDEO: Come and Play patří se svým akustickým popem k velkým objevům české scény

Vydáno 26.11.2015 | autor: Josef Martínek

Formace Come and Play vydala před časem své debutové EP, které nyní připomíná novým videoklipem. Vznikl ke skladbě Million Pairs Of Shoes a vystačí si s jednoduchými animacemi. Jde o milé sousto pro uši i oči. 

VIDEO: Come and Play patří se svým akustickým popem k velkým objevům české scény Come and Play vydali letos debutové EP

Chtělo by se říci, že žánr akustického popu je na vzestupu, ale Come and Play na to jdou přece jen trochu jinak než přímočařejší Jelen či Voxel. Jejich písně, které hráli třeba návštěvníkům festivalu Colours Of Ostrava, jsou minimalističtější, křehčí, ale přesto nepostrádají nenápadnou hitovost. Nový klip Million Pairs Of Shoes vznikl ve spolupráci s grafikem a animátorem Márou Divišem, produkci písně má na svědomí Dušan Neuwerth. 

Megaton Fashion Show odměnil Hentai Corporation, No Distance Paradise i Come and Play

"Je to píseň o životě ve velkoměstě, které denně nabízí milion možností a cest, z nichž si můžeme vybírat. Rozhodnout se kým být, s kým se setkat a koho už třeba nikdy nepotkat. Můžeme stále hledat tu lepší a lepší variantu... Mnohdy bychom však měli rádi na výběr jen jedinou možnost, o které bychom věděli, že je ta správná," říká frontman Matěj Burda.

Video bylo pokřtěno v polovině listopadu v pražském klubu La Loca a již nyní rotuje třeba na hudební televizi Óčko. Autoři k němu, stejně jako k písničce, přistoupili s citem a výsledek tak působí přirozeněji než většina tuzemských klipů. Jednoduché, autentické, hravé. Tuhle kapelu si zapamatujte, určitě o ní neslyšíte naposledy. Celé debutové EP si můžete poslechnout na jejich webu.

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít