VIDEO: Nebe zpívá v novince do Bezvědomí, album vyjde v první půlce roku

Vydáno 05.02.2017 | autor: redakce

Skupina Nebe dokončuje svou třetí řadovou desku, na kterou láká novým singlem Bezvědomí. Album Souřadnice by mělo vyjít ještě v první polovině roku ve spolupráci s vydavatelstvím Brainzone, ke kterému kapela nově přešla. Podvejte se na videoklip. 

VIDEO: Nebe zpívá v novince do Bezvědomí, album vyjde v první půlce roku Nebe zpívá v novince do Bezvědomí, album vyjde v první půlce roku

Nyní z něj kluci představují singl a videoklip Bezvědomí. Ten pojednává o pomíjivosti času, mezlidských vztazích a chybách, které v nich děláme. O tom, že člověk někdy hledá něco, co už dávno vlastní, ale neuvědomí si to. "Snažili jsme se tu poměrně hlubokou myšlenku příběhově něčím odlehčit. Pak ale za námi přijeli tvůrci klipu Adam s Martou a ukázali nám svou verzi příběhu, která nás nadchla. Je o zhýralém mladém muži, který se nedokáže vyrovnat se ztrátou své ženy," vypráví zpěvák Petr Harazin.

LIVE: Nebe a Jelen podpořili koncerty evropský fotbalový šampionát

vložte odkaz, text nemažte

Podmanivou atmosféru klipu vdechlo natáčení v zimní krajině Moravského Krasu. "Strávili jsme natáčením celý mrazivý víkend. Od začátku jsme věřili tomu, že ta píseň v doprovodu videa bude velmi silná a to se projevilo na výsledku," uzavírá Petr.

tz, jm

Témata: Nebe, Bezvědomí, nová deska, pop-rock

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít