VIDEO: Pink novým klipem What About Us podporuje menšiny

Vydáno 17.08.2017 | autor: Josef Martínek

Comeback zpěvačky Pink nabírá na obrátkách. Pouhý týden po zveřejnění nového singlu What About Us si ho fanoušci mohou přehrát i s videoklipem. Sedmatřicetiletá interpretka bude také oceněna speciální trofejí na nadcházejících MTV Video Music Awards. 

VIDEO: Pink novým klipem What About Us podporuje menšiny VIDEO: Pink novým klipem What About Us podporuje menšiny

Videoklipem se Pink připojuje k umělcům, kteří se v poslední době skrz své písně vyjadřují k sociálním otázkám či přímo politické situaci. Jestliže řada jejích kolegů si vzala na paškál prezidenta Donalda Trumpa, Pink video uvádí záznamem části projevu guvernéra New Jersey Chrise Christieho na Republikánském národním shromáždění. Ten tehdy promluvil těsně před tím, než dostal slovo právě Trump.

Sziget, den první: Velký návrat létající Pink, představili se i Billy Talent, Elle Exxe či Bazookas

Ve videu ale uslyšíme ještě jednu zvukovou nahrávku, tentokrát v ní mluví muž, který vzkazuje: "Odmítněme nenávist! Odmítněme rasismus! Nyní je čas chránit naši komunitu". To, že zpěvačka novinkou podporuje menšiny, potvrzuje nejen text písně, ale třeba i skutečnost, že v jejím klipu spolu tančí dva muži. 

Pink vydá nové album Beautiful Trauma 13. října, jeho obal si prohlédněte níže. Pro zpěvačku to bude první studiovka po pěti letech. Minulá deska The Truth About Love sklidila i přes rozpačité kritiky velký komerční úspěch a zrodily se z ní hity jako Just Give Me A Reason nebo Try. 

Zpěvačka se už 27. srpna dočká pocty na předávání MTV Video Music Awards. Bude jí totiž udělana speciální cena - Michael Jackson Video Vanguard Awards. Mezi její držitele patří například David Bowie, Madonna, Michael Jackson, po kterém cena získala svůj název, nebo U2. V posledních letech se z jejího ziku radovali Justin Timberlake, Beyoncé, Kanye West nebo Rihanna

Témata: Pink, What About Us, MTV Video Music Awards, Beautiful Trauma

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít