TOP 6 videoklipů týdne (56.)

Vydáno 13.10.2015 | autor: David Stoklas

Ani tentokrát vás nepřipravíme o tradiční přehled zajímavých klipů z uplynulého týdne. Jestliže Michael Foret má novou filmovou hymnu, Ben Cristovao pojal svůj nejnovější vizuál dost minimalisticky. Selena Gomez zase příjemně šokovala fanoušky. Nenechte si ujít ani klipové novinky The Maccabees, Adama Lamberta a Skywalker.

TOP 6 videoklipů týdne (56.) Michael Foret natočil nový singl k filmu Celebrity s.r.o.

MICHAEL FORET NAHRÁL SOUNDTRACK K FILMU

Seriálů vzniká v dnešní době přehršel. Tvůrci filmu Celebrity s.r.o. se právě jedné nekonečné televizní sérii rozhodli věnovat. Snímek bude mít premiéru 29. října letošního roku a v hlavních rolích se představí například Jiří Mádl nebo Vilma Cibulková.

Zpěvák Michael Foret dostal za úkol napsat titulní skladbu pro tuto komedii inspirovanou divadelní hrou Antona Procházky. Klip k songu Iluze je tvořen převážně záběry z chystaného filmu, který se co nevidět dostane do kin.

 

THE MACCABEES PODPORUJÍ STREET ART

Londýnská kapela se vydala do boje proti šedi a fádnosti. Velká část jejich aktuálního videoklipu se odehrává ve vyhlášeném podchodu, který je  plný zajímavých kreseb a mozaik. Průvodce je opět chlápek z kalužiny, kterého můžete znát již z předchozích snímků k songům Marks To Prove It nebo Something Like Happiness.

Všechny tři zvizualizované skladby jsou k nalezení na poslední desce Marks To Prove It. Ta už je jejich čtvrtou v pořadí.SELENA GOMEZ PŘEKVAPUJE SVÉ FANOUŠKY

Jdete si takhle po ulici v New Yorku a bafne na vás vaše oblíbená zpěvačka Selena Gomez! Sen? Vůbec ne. Pouze natáčení videoklipu Same Old Love. Rozjařené a překvapené výrazy Seleniných fanoušků hrají v novém snímku nepochybně stěžejní roli.

AUDIO: Nahá Selena Gomez překvapila: singl Same Old Love jí napsala Charli XCX

Minulý týden vydala Selena Gomez své druhé studiové album Revival. Jedná se o mix elektronické hudby a klasického popu. Zajímavým hostem na nové nahrávce byl rapper ASAP Rocky, který se Selenou nahrál song Good For You.ADAM LAMBERT JE OPĚT MISTREM PŘEVLEKŮ

Amerického zpěváka můžete znát například z nedávného turné s legendárními Queen, se kterými vystoupil i v Praze. Převlek Freddieho Mercuryho teď vyměnil za image rock’n’rollového bouráka Elvise Presleyho. Vizuál k písni Another Lonely Night se mu podařil a zatraceně mu to v něm sekne.

Na kontě má už celkem tři nahrávky. Ta poslední The Original High vyšla letos v polovině června. Teď už masíruje svaly na velkolepou světovou šňůru, která vypukne v lednu. Čekají ho koncerty v Japonsku, Austrálii a Novém Zélandu.

 

SKYWALKER VZDÁVAJÍ HOLD VIDEOKAZETÁM

VHSky jsou už dávno hudbou minulosti. Česká hardcore kapela Skywalker se je však v novém klipu opět rozhodla oživit. Snímek k Grim Fandango je tak čiré retro bez příkras. Špinavý a zrnivý obraz dokonale koresponduje s tvorbou spičky naší tvrdé hudby.

Skywalker patří k těm českým skupinám, kterým se podařilo prosadit i mimo rodný dvoreček. Nedávno vydali EP Ellis. Teď je čeká spousta koncertů převážně v Německu a Velké Británii. Do Česka se vrátí 12. prosince, kdy vystoupí v pražském Crossu.BEN CRISTOVAO ŠETŘÍ, I TAK TO ALE VYPADÁ SKVĚLE

Rapper a zpěvák Ben Cristovao často dělá velmi nákladné a výpravné klipy. Tentokrát ale vzal jen svého dvorního režiséra Tomáše Kasala do polí. Podle Bena nedělá dobrý klip velký rozpočet, ale emoce a nálada. A to se v novém snímku určitě povedlo!

Ben Cristovao: Projekt Gladiátor je jako Forrest Gump, už běží, ale lidi o tom neví

Ben Cristovao je poslední roky velmi multifunkční. Kromě hudby a parties stíhá ještě péči o svoje tělo. Je tváří fitness skupiny Barbaři. Pokud třeba hledáte motivaci k cvičení, určitě vyzkoušejte loňský klip k hitu Těžký váhy.text: David Stoklas

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít