Bizár týdne: Elán sáhl vedle. V klipu vraždí bulvární novináře

Vydáno 24.10.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Tohle se skupině Elán vůbec nepovedlo. Ve videu, v němž se zpěvák Jožo Ráž vyzpívává z nenávisti vůči bulvárním novinářům, se rozhodne několik z nich vystrašit popravou. A vzhledem k tomu, jaká nyní v domovině kapely vládne atmosféra, jde rozhodně o krok vedle.

Bizár týdne: Elán sáhl vedle. V klipu vraždí bulvární novináře Bizár týdne: Elán sáhl vedle. V klipu vraždí bulvární novináře

"Byl jsem příliš dlouho hodný, nemají mě proto rádi. Perem ničí za pár drobných, obyčejní hnusní smradi," zpívá o novinářích Jožo Ráž a zároveň vyzývá k jejich deratizaci. Vizuální podobu písně Bulvárne krysy pak tvoří záběry, v nichž je na každém kroku sledován. To se zpěvákovi samozřejmě nelíbí, a tak se rozhodne novináře chytit a zabít je.

Elán se loučil s fanoušky v Brně, halu ovládla nostalgie

V době, kdy Slovenskem stále ještě hýbe kauza zavraždění investigativního žurnalisty Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, je vydání podobného klipu nevhodné. A to i v případě, že je mířen proti bulvárním novinářům. Situaci v závěru videa nezachrání ani Vašo Patejdl, který chycené krysy "popraví" stříkací pistolí.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Elán, Bulvárne krysy

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít