Bizár týdne: Německá verze The Voice má novou favoritku. Metalistka Stefanie Stuber zpívá jako chlap!

Vydáno 25.09.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Německo má novou hvězdu. V tamější verzi The Voice se s písní americké metalové kapely Lamb of God představila Stefanie Stuber a porota se nestačila divit.

Bizár týdne: Německá verze The Voice má novou favoritku. Metalistka Stefanie Stuber zpívá jako chlap! Bizár týdne: Německá verze The Voice má novou favoritku. Metalistka Stefanie Stuber zpívá jako chlap!

Stefanie Stuber se v talentové soutěži představila s písní Ghost Walking, kterou Lamb of God vydali před sedmi lety. A stačilo jí jen pár tónu, aby publikum dostala pořádně do varu. Dle zpěvaččina hlasového projevu by totiž nikdo neřekl, že zpívá žena.

Bizár týdne: Hit Bohemian Rhapsody od Queen zahraný na staré počítačové diskety i tiskárny

Svým pravým hlasem začala Stefanie Stuber zpívat až poté, co se otočil jeden z porotců. A jeho kolegy tím pořádně zmátla. Všichni totiž měli za to, že na pódiu stojí muž. Kouči The Voice nevycházeli z údivu ještě dlouho poté, co Němka dozpívala, a urputně se ji snažili dostat právě do svého týmu. Z klání o Stefanii Stuber nakonec vítězně vyšel Mark Foster, který byl v minulosti koučem také v dětské verzi této soutěže.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Stefanie Sturber, The Voice, Ghost Walking, Lamb of God

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít