Bude Lady Gaga znovu dychtit po krvi? Zpěvačka si zahraje i v další řadě American Horror Story

Vydáno 05.03.2016 | autor: Josef Martínek

Poté, co Lady Gaga za svou roli krvežíznivé hraběnky Elizabeth v seriálu American Horror Story obdržela Zlatý glóbus, se do populární hororové série vrátí. Zpěvačka potvrdila, že přijala nabídku na účinkování v chystané šesté sezóně. 

Bude Lady Gaga znovu dychtit po krvi? Zpěvačka si zahraje i v další řadě American Horror Story Lady Gaga hrála v 5. řadě seriálu hraběnku Elizabeth a dostala za to Zlatý glóbus

Lady Gaga byla hvězdou páté řady kultovního seriálu a hned první díl, ve kterém si zahrála, patřil k nejsledovanějším epizodám vůbec. Její herecké umění ocenila také akademie Zlatých glóbů, která jí přiřkla cenu za nejlepší výkon. S přijetím nabídky na roli v šesté sérii prý Gaga dlouho váhala, protože si nebyla jistá, jak ji dokáže skloubit s přípravou svého nového alba. Nakonec se ale rozhodla kývnout. 

VIDEO: Lady Gaga na Oscarech dojala všechny znásilněné ženy, včetně Keshy

Brzy třicetiletá americká umělkyně zažívá jedno z pracovně nejvytíženějších období kariéry. Během února totiž s velkým úspěchem vystoupila na třech nejsledovanějších společenských akcích - Super Bowlu, Grammy i Oscarech. Kromě toho připravuje své páté řadové album. Podílí se na něm třeba Mark Ronson nebo Elton John a oproti minulému experimentálnímu opusu ARTPOP se prý na něm hodlá vrátit k podstatě svých písní. 

 

zavřít