Adele se vrací na scénu, po šesti letech vydala nový singl

Vydáno 09.10.2021 | autor: redakce

Po dlouhých šesti letech vydala Adele nový singl. Je jím píseň Easy On Me, která má být předzvěstí jejího připravovaného alba. To s největší pravděpodobností ponese název 30. K vydanému songu chystá zpěvačka také videoklip, jehož premiéra je plánovaná na polovinu října.

Adele se vrací na scénu, po šesti letech vydala nový singl Adele se vrací na scénu, po šesti letech vydala nový singl

Téměř šest let zpěvačka Adele „mlčela“. Procházela si složitým životním obdobím, během kterého se rozešla se svým manželem, následkem čehož začala trpět úzkostmi. Nejen kvůli nim začala pravidelně cvičit, díky čemuž zhubla několik kilogramů a když na počátku letošního roku sdílela fotografii svého „nového“ já, fanoušci ji téměř nepoznali.

TOP 8 - Kdo v Česku ještě nikdy nekoncertoval? Fanoušci stále čekají na Adele, Eminema nebo Davida Gilmoura

Píseň Easy On Me je předzvěstí čtvrté desky Adele. Ta s největší pravděpodobností ponese název 30, které je vidět na plakátech a projekci vydané zpěvačkou. K songu vzniká také videoklip, z nějž se zpěvačka rozhodla zveřejnit přibližně dvacet sekund. Na zbytek si budou muset její fanoušci počkat do 15. října, kdy má oficiálně vyjít.

Natáčet ho Adele měla na začátku září v Kanadě pod taktovkou Xaviera Dolana. Ten s hudebnicí v minulosti už spolupracoval, když vytvořil vizuální efekty pro její hit Hello. Stojí také za filmy Zabil jsem svou matku nebo Imaginární lásky.

Adele je považovaná za jednu z největších zpěvaček současnosti. Na svém kontě má hned několik cen Grammy, poslední získala v roce 2017 za Album roku, kterým se stala deska 25 a Píseň roku, kdy byla oceněná již zmíněná skladba Hello.

red, foto: archiv iREPORT, FB Adele
Témata: Adele, Easy On Me, singl

zavřít