Aerodrome festival mění místo konání a ohlašuje hvězdy: Macklemore, Nine Inch Nails nebo Wiz Khalifa

Vydáno 13.12.2017 | autor: redakce

Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších, to jsou hvězdy nadcházejícího ročníku Aerodrome festivalu. Uskuteční se od 28. do 30. června v Panenském Týnci.

Aerodrome festival mění místo konání a ohlašuje hvězdy: Macklemore, Nine Inch Nails nebo Wiz Khalifa Aerodrome festival mění místo konání a ohlašuje hvězdy: Macklemore, Nine Inch Nails nebo Wiz Khalifa

Po letošním ročníku, který uvedl jak zástupce rockové, tak i hiphopové a popové scény, se žánrové spektrum Aerodrome festivalu v příštím roce ještě rozšíří. Pořadatelé tímto podnikají první krok směrem k akcím zahraničního formátu, kde žánr nehraje roli a na jednom pódiu se střídají zástupci zcela odlišných hudebních stylů.

LIVE: Linkin Park v Praze dokázali, že stále kralují pódiím. Aerodrome festival jim ležel u nohou

Program festivalu se proto v příštím roce rozroste do tří dnů a bude probíhat na dvou pódiích. Oproti letošním šesti účinkujícím se příznivci Aerodromu mohou v příštím roce těšit na třicet vystupujících, z nichž je v tuto chvíli známých prvních osm jmen, včetně tří ze čtyř hlavních hvězd prvního pódia a tří headlinerů druhé scény.

První scéně, která bude věnována zástupcům popu, indie, hip hopu a elektroniky, bude vévodit jedna z nejvlivnějších industriálních kapel 20. a 21. století - Nine Inch Nails a dva z nejpopulárnějších raperů současnosti - Macklemore a Wiz Khalifa. Čtvrtá hlavní hvězda bude ještě oznámena.Příznivcům rocku, metalu a hardcoru bude věnováno druhém pódium, jehož program nabídne tak zvučná jména jako Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších ještě přibude.

Nově také festival letos opustí Prahu a přesune se na letiště v Panenském Týnci, které přináší dvě výhody - program nebude limitován vyhláškou nočního klidu a může tak probíhat až do časných ranních hodin a zároveň návštěvníkům umožní kempování v areálu festivalu.

Vstupenky jsou v prodeji na www.aerodrome.cz. Prvních dva tisíce kusů je k zakoupení za zvýhodněnou cenu 2990 korun. Po vyprodání limitované série budou k dostání za 3490 Kč.

tz, jm

Témata: Aerodrome festival. Nine Inch Nails, Macklemore, Wiz Khalifa

zavřít