Divokej Bill vyprodal O2 arenu! V březnu oslaví dvacet let i na Žebříku

Vydáno 04.12.2018 | autor: Josef Martínek

Dva měsíce dopředu je již jasno. Narozeninový koncert Divokýho Billa 24. ledna 2019 proběhne ve vyprodané O2 areně! Pár týdnů nato se kapela, která slaví dvacet let existence, představí na vyhlášení ankety Žebřík v Plzni. Finálový večer proběhne 8. března v DEPO2015.

Divokej Bill vyprodal O2 arenu! V březnu oslaví dvacet let i na Žebříku Divokej Bill vyprodal O2 arenu! V březnu oslaví dvacet let i na Žebříku

"Je to skvělá zpráva hlavně pro nás. Je to neuvěřitelný a velký dík patří našim fanouškům. Věříme, že si to společně užijeme," říká Divokej Bill a dodává: "Vyprodáno sice je, ale my máme připravenou ještě jednu akci a to jsou naše oblíbené kešky. Dvanáct jich vypustíme do světa, takže je tu jistá šance, že dvanáct šťastlivců získá vstupenky na náš koncert. Jedna keška jsou dvě vstupenky a proto pozorně sledujte náš Facebook a Instagram, kde se dozvíte podrobnosti."

Divokej Bill dosáhl dvaceti let. Jubileum oslaví v lednu velkolepým koncertem v O2 areně

Kapela se momentálně nejvíce věnuje přípravě a scénáři koncertu. Kromě osvědčených hitů zazní i písně, které Billové dlouho nehráli nebo jsou ze začátku jejich kariéry. Sem patří například skladby Král, Archa, Unisono nebo Bill. Jako předkapela vystoupí rumunští Drum Bun.

"Kapelu Drum Bun jsem objevil při svých toulkách na motorce po Rumunsku. Osobně jsme se s nimi potkali na festivalu v Banátu, kde jsme byli hrát," říká Vašek Bláha. "Je to správná parta a jako dárek k narozeninám nám prý možná zahrají v O2 areně i nějakou naší písničku."

Skupinu uvidí také fanoušci v Plzni. Na vyhlášení ankety Žebřík zahraje 8. března v DEPO2015 jako jeden z koncertních hostů. Dále vystoupí Tomáš Klus, Mydy Rabycad, Gaia Mesiah a Vladimír Mišík. Moderovat budou Jakub Kohák a Iva Pazderková. Více na www.anketazebrik.cz.

tz, jm

Témata: Divokej Bill, O2 arena, Žebřík

zavřít