Fanoušci se po dvou letech konečně dočkali! Kabát vydává nosič se záznamem z legendárního Vypichu

Vydáno 22.11.2016 | autor: Nicola Bernard

Kabát vydává v těchto dnech nový box se čtyřmi nosiči s názvem Kabát 2013-2015. Ten obsahuje kompletní Po čertech velkej koncert 2014 na 2 DVD, to nejlepší s dechovou sekcí z Turné 2013 s Big Bandem, a jako bonus je přidáno poslední řadové CD - Do pekla / Do nebe.

Fanoušci se po dvou letech konečně dočkali! Kabát vydává nosič se záznamem z legendárního Vypichu Fanoušci se dočkali! Kabát vydává nosič se záznamem z legendárního Vypichu

Kapela se rozhodla, že nechce chrlit každý rok nějaké nosiče. Proto připravila Vypich, o který si fanoušci neustále psali, a přidala úvod Turné 2013 doplněný o všechny skladby, kde hrál Big Band. Jedná se o skladby, které kapela s ohledem na aranžmá, ve kterých hrají dechové nástroje, standardně na svých koncertech nezařazuje do playlistu.

Kabát na Hrad? Proč ne! Letní turné vrcholilo na Bezdězu

"Přátelé drazí... Je to vyrobené, a jde to do prodeje. Jak jsme již psali, bude to na úvod exklusivně v síti hypermarketů Tesco, ale postupně se to dostane do všech obvyklých prodejen. Zároveň bychom chtěli dementovat nechutnou informaci z léta tohoto roku, která chtěla pošpinit dobré jméno skupiny Kabát, že byl den před festivalem na Švihově spatřen jeden člen kapely v podnapilém stavu v šenku na Parkánu v Plzni. Dotyčný byl s ohledem na svůj zdravotní stav pod vlivem lokálních léků, a to mohlo evokovat stav podnapilosti. Důrazně se touto cestou od tohoto nařčení distancujeme! Dotyčný je totiž nemocný! Má chronickou žízeň," psala s humorem na úvod informace k nosiči skupina Kabát na svém Facebooku.

vložte odkaz, text nemažte

Tuto kompilaci vydává "domovský" label Pink Panther Media. Ten vydává veškeré nosiče kapely od DVD a Live CD Banditi di Praga. Momentálně má mimo kapely Kabát ve své "stáji" ještě Wanastowi Vjecy.

Více fotek z Vypichu a Hradů zde.

tz, Nicola Bernard, foto: Nicola Bernard

Témata: Kabát, Vypich, živák, rock

zavřít