Festivalovou REC.stage zaplní Thom Artway, Pekař i Cocaine Party. Bude i striptýz

Vydáno 03.05.2016 | autor: redakce

Téměř dvacet tisíc hlasujících festivalových fanoušků na konci dubna rozhodlo, kteří interpreti vystoupí v rámci takzvaných Čistých festivalů na nové unikátní scéně REC.stage. V napínavém souboji devíti interpretů uspěli Cocaine Party, Thom Artway a Pekař. Umělci vystoupí v atmosféře New Yorku.

Festivalovou REC.stage zaplní Thom Artway, Pekař i Cocaine Party. Bude i striptýz Festivalovou REC.stage zaplní Thom Artway, Pekař i Cocaine Party. Bude i striptýz

Fanoušci se mohou na osmi festivalech těšit na vystoupení, která se odehrají v netradiční buskingové atmosféře. REC.stage totiž interiérem připomene New York a všichni interpreti budou během svých show stylizováni do pozice pouličních umělců. Diváci budou mít navíc s kapelami bezprostřední kontakt a podle předběžných slibů nejsou vyloučena společná vystoupení festivalových návštěvníků s interprety. Takový Pekař slíbil všem fanouškům společnou recyklaci svých hitů, které mají na Youtube stovky tisíc zhlédnutí. Ještě dále chce zajít divoká opavská banda Cocaine Party. Mezi jejich sliby nechyběl striptýz nebo hra na recyklovanou kytaru. Ta byla spontánně vyrobena ze skejtu a starého plechu na pečení nalezeného ve sběrně kovů.

Ovlivněte program osmi festivalů a získejte vstupenky

REC.stage je oficiální programová scéna, která se objeví na osmi festivalech zařazených do projektu ČISTÝ FESTIVAL, tedy na těch, které s podporou Samosebou.cz již devět let třídí a recyklují odpady. Jde o následující festivaly:

Benátská!
Colours of Ostrava
JamRock
Mariánské léto
Pekelný ostrov
Přeštěnice Open Air
Rock for People
Sázavafest

Program REC.stage není kompletní, poslední vlna přihlášek právě probíhá.

Kromě tří headlinerů bude mít REC.stage každý festivalový den ještě další dva oficiální programové body. Od května se mohou interpreti se svými show hlásit na jednotlivé festivaly na stránce www.cistyfestival.cz/recstage. Na každý festival zvlášť budou hlasujícími fanoušky vybrány kapely, které doplní oficiální program REC.stage. Například od 9. května se mohou interpreti přihlásit na JamRock, hlasování fanoušků proběhne následně od 15. května. Přihlašování na Rock for People bude probíhat od 6. června, o programu budou fanoušci hlasovat od 13. června. Hlasující fanoušci budou soutěžit o vstupenky, zatímco kapely budou usilovat o akreditace a o možnost zahrát si na REC.stage. Každá show bude navíc obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z festivalů odvezou kvalitního video a audio záznam. 

vložte odkaz, text nemažte

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly.

tz, jm

zavřít