Larkin Poe dorazí příští rok do Prahy. Představí své nové album

Vydáno 02.07.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Americká skupina Larkin Poe vydala 12. června očekávané album Self Made Man. Příští rok k němu vyrazí na turné a jednou z jeho zastávek bude i pražský Lucerna Music Bar, kde se sestry měly původně představit už letos v květnu.

Larkin Poe dorazí příští rok do Prahy. Představí své nové album Larkin Poe dorazí příští rok do Prahy. Představí své nové album

Do České republiky dorazí Larkin Poe konkrétně 2. března. Jejich koncertní show pořádá v rámci série Prague International BlueNight agentura Liver Music. Vstupenky zakoupené na původní termín 25. května 2020 zůstávají v platnosti.

TOP 7 sourozeneckých kapel: Larkin Poe, Haim, Kings Of Leon a další

Larkin Poe zahrají na turné také písně ze svého nedávno vydaného pátého alba Self Made Man. Duo tvořené sestrami Rebeccou a Megan Lovellovými, ho produkovalo ve spolupráci s přítelem Rogerem Nicholsatem, který svůj otisk zanechal také na Grammy nominované desce Venom & Faith z roku 2018.

Album je inspirované cestami Larkin Poe po celém světě, především je však zakořeněné v jejich milovaném americkém Jihu. „Je to v mnoha ohledech naše první veselá deska, co se textů týče. Odráží radost a pozitivitu, kterou cítíme a které si vážíme,“ říká Megan Lovell.

Self Made Man obsahuje jedenáct nových skladeb. Jméno dala nahrávce titulní She´s Self Made Man, kterou sesterská kapela poprvé zveřejnila v březnu tohoto roku. Dostupné je na digitální platformě zde.

Text: TZ

Témata: Larkin Poe, Lucerna Music Bar, Prague International BlueNight, Live Music

zavřít