Larkin Poe mění plány. Letos album, turné se zastávkou v Praze až příští rok na podzim

Vydáno 04.10.2020 | autor: redakce

Světová pandemie koronaviru letos změnila plány asi všem. Jinak na tom není ani kapela Larkin Poe, která měla v pražském Lucerna Music Baru vystoupit v březnu příštího roku. Jelikož ale nechce riskovat zrušení koncertu, rozhodla se ho přesunout až na listopad. Jako náhradu pošle fanouškům nové album.

Larkin Poe mění plány. Letos album, turné se zastávkou v Praze až příští rok na podzim Larkin Poe mění plány. Letos album, turné se zastávkou v Praze až příští rok na podzim

Sestry Lovellovi měly zahrát svým českým fanouškům 2. března 2021 v pražském Lucerna Music Baru, kde jim chtěly představit své album Self Made Man, které vyšlo letos v červnu. Vzhledem k nepřehledné mezinárodní situaci ve spojení s omezeními v pořádání kulturních akcí a mezinárodního cestování se Larkin Poe přeložit šňůru na podzim.

Larkin Poe dorazí příští rok do Prahy. Představí své nové album

Na své fanoušky však kapela nezapomíná a jako náhradu jim 20. listopadu pošle novou desku akustických coververzí s názvem Kindred Spirits. Jako první ochutnávku představují sestry předělávku skladby Nights In White Satin od Moody Blues.

Píseň poprvé vyšla v roce 1967, prodejním hitem se stala více než třikrát a po celém světě se jí prodaly miliony kusů. Inspirovala také více než šedesát coververzí a objevila se na mnoha filmových soundtracích. 

Vstupenky na pražský koncert zůstávají v platnosti. Na Larkin Poe se mohou příznivci skupiny těšit 4. listopadu, místo konání zůstává stejné.

TZ
Témata: Larkin Poe, koronavirus, Lucerna Music Bar

zavřít