TOP 5 videoklipů týdne: Vypsaná fiXa má klip bez herců a Vladimír 518 se představil jako režisér

Vydáno 14.07.2020 | autor: Kateřina Nováková

S novými klipy přichází z českých interpretů Vypsaná fiXa, Yzomandias a z rapové scény taky DJ Wich společně s Vladimírem 518 a dalším koněm labelu BiggBoss 7krát3. Novinku přináší i Amco ve spolupráci s Celeste Buckingham. Ze zahraničí stojí za pozornost hudební počin sesterské dvojice Larkin Poe, která se vrací ke svým jižanským kořenům.

TOP 5 videoklipů týdne: Vypsaná fiXa má klip bez herců a Vladimír 518 se představil jako režisér zdroj: Lukáš Wagneter / Red Bull Content Pool

DJ Wich, 7krát3 a Vladimír 518 v zázemí trampolín

Režie klipu k písni Poslední den DJe Wiche, 7krát3 a Vladimíra 518 se ujal poslední jmenovaný interpret. Natáčelo se v netradičním prostředí pražské trampolínové Hop Arény, která se změnila k nepoznání, a klipu dodává překvapivě i lehký punc undergroundu. Dílo partu údajně vyšlo na téměř tři sta tisíc korun.

Larkin Poe vzpomínají na dětství v Georgii

Sesterská dvojice Larkin Poe vydala jen před pár týdny album Self Made Man, z nějž pochází píseň Back Down South. V ní se nejen textem, ale také videoklipem, vrací muzikantky ke svým jižanským kořenům. Své dětství totiž trávily v  Georgii. Ne nadarmo tak časopis Garden & Gun označil skladbu jako "love song o americkém Jihu".

Larkin Poe dorazí příští rok do Prahy. Představí své nové album

Yzomandias vzdává poctu Mawarovi z Oktagonu

Mawar je přezdívka předního českého bojovníka Tadeáše Růžičky. Ten se před nedávnem probojoval do super finále v projektu Oktagon Underground. Jako materiál pro klip k písni nazvané podle něj, tedy Mawar, posloužily záběry z jeho zápasů.

Amco a Celeste Buckingham v párty hitu

Zpěvák a textař Amco a muzikantka Celeste Buckingham se vrhli do další spolupráce. Tentokrát si pro své fanoušky připravili summer song Jsem do tebe plný pozitivní nálady, slunečních paprsků a cukrové vaty. 

Celeste Buckingham interview: Na nové desce jsem se přiznala k věcem, které bych jinak neřekla

Vypsaná fiXa najde v trudomyslnosti lásku

Vypsaná fiXa si pro fanoušky připravila klip bez herců. Pro příběh videa k melacholické písni Izit Láv posloužila dvojice abstraktních postaviček vyřezaných ze dřeva. Kde všude se ocitnou? Jak to s nimi dopadne? Dejte si tohle povedené dílo až do konce. Kapela zahraje už ve čtvrtek pod otevřeným nebem na Žižkově.

Vypsaná fixa zahrála na benzínce v Plzni. Zaznělo vše podstatné

Text: Kateřina Nováková
Témata: Larkin Poe, Yzomandias, Celeste Buckingham, Amco, DJ Wich, Vladimír 518, 7krát3

 

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít