Michal Prokop vyprodal svůj vánoční koncert ve Foru Karlín v rekordním čase

Vydáno 07.11.2018 | autor: Josef Martínek

Vstupenky na tradiční vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five, který se uskuteční v pražském Foru Karlín v pátek 21. prosince, už v tuto chvíli nejsou k sehnání. Fanoušci je totiž letos vykoupili v rekordním čase, poslední lístek našel svého majitele už během prvního listopadového pátku. Svůj podíl na tom zajisté má i složení hostů, které si zpěvák přizve na pódium.

Michal Prokop vyprodal svůj vánoční koncert ve Foru Karlín v rekordním čase Michal Prokop vyprodal svůj vánoční koncert ve Foru Karlín v rekordním čase

Návštěvníci se kromě samotného vystoupení Michala Prokopa & Framus Five mohou těšit i na zástupce tří českých muzikantských generací, kteří se na jednom pódiu exkluzivně sejdou pouze v rámci této velkolepé akce. Rockové veterány bude reprezentovat Vladimír Mišík, generaci, jež se do povědomí publika dostala v osmdesátých letech, Vlasta Redl a generaci "Prokopových dětí" frontman Monkey Business Matěj Ruppert.

Michal Prokop oslavil ve Foru Karlín půl století na scéně

Kromě vystoupení hostů čeká návštěvníky Fora Karlín samozřejmě bohatá nálož hitů Michala Prokopa a kapely Framus Five, která pokryje celých více než padesát let jejich společné dráhy. Koncert okoření fakt, že dva sóloví hráči skupiny, kytarista Luboš Andršt a houslista Jan Hrubý, letos vstupují do "klubu sedmdesátníků", ve kterém je jejich frontman čeká už dva roky.

Fanoušci, kteří si nestihli zakoupit vstupenky, ale nemusí propadat panice. Michal Prokop do konce roku odehraje ještě několik dalších koncertů po celé republice. "Moc vám všem děkuji, těším se na vás a opět skvělou atmosféru. S ostatními se určitě potkáme jinde, ostatně, něco pro vás chystáme…" vzkazuje fanouškům Michal Prokop.

tz, jm

Témata: Michal Prokop, Forum Karlín, Vladimír Mišík, Matěj Ruppert, Vlasta Redl

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít