Nové album Sinead O'Connor bude její poslední, vzdává se turné i dalšího nahrávání

Vydáno 07.06.2021 | autor: redakce

Sinead O'Connor prohlásila, že po vydání nového alba skončí s nahráváním muziky a zároveň už více nepojede na žádné turné. Jak uvedla, činnosti ji už vzhledem k věku unavují.

Nové album Sinead O'Connor bude její poslední, vzdává se turné i dalšího nahrávání Nové album Sinead O'Connor bude její poslední, vzdává se turné i dalšího nahrávání

Zpěvačka Sinead O'Connor aktuálně pracuje na desce NVDA, která bude její poslední. „Nepojedu k ní na žádné turné ani ji nebudu nijak promovat,“ uvedla zpěvačka na svém Twitteru.

VIDEO: Sinéad O'Connor promluvila ve videu plném beznaděje o své nemoci, fanoušci se strachují

Rozhodla se tak vzhledem k věku i zdravotním problémům. „Stárnu a cítím se víc unavená. Je čas pověsit mou kariéru na hřebík, dala jsem do ní všechno,“ dodala zpěvačka. Zda v budoucnu odehraje alespoň nějaký samostatný koncert, nepotvrdila.

„Všechna vystoupení, která byla naplánována na rok 2020, pak přesunuta na rok 2021 a následně až na rok 2022, jsou zrušena. Tahle ženská stárne rychleji než covid. Není to smutná novinky. Zní to divně, ale podle mě je krásná. Chytrý bojovník ví, kdy skončit.“

Irská zpěvačka a skladatelka se proslavila především singlem Nothing Compares 2 U, který se v roce 1990 umístil na vrcholu žebříčku Hot 100. Během své kariéry vydala deset studiových desek. Vnímána je kontroverzně, v minulosti obhajovala teroristickou organizaci IRA a vystupuje také proti římskokatolické církvi.

red, foto: FB Sinead O'Connor 
Témata: Sinead O'Connor, konec kariéry

zavřít