"Jste vrazi a lháři!" Sinéad O'Connor po pokusu o sebevraždu znovu napsala na Facebook

Vydáno 01.12.2015 | autor: redakce

Číst v těchto dnech Facebook Sinéad O'Connor není nic pro slabé povahy. Zpěvačka se v neděli pokusila o sebevraždu poté, co na sociální síti napsala, že se předávkovala. Naštěstí se ji podařilo včas zachránit. Jenže podle jejího dalšího statusu ji ještě čeká dlouhá cesta, než se dá znovu do pořádku. 

Sinéad O'Connor zažívá těžké časy

O'Connor se nejprve na Facebooku svěřila, že se právě předávkovala, a zveřejnila dopis na rozloučenou. Naštěstí fanoušci ihned volali na policii a té se podařilo Sinéad, která se skrývala v hotelu pod cizím jménem, vypátrat. Další trýznivá slova ale následovala hned další den. Irská interpretka se totiž evidentně cítí na všechno sama. 

Sinéad O'Connor se pokusila o sebevraždu, dopis na rozloučenou zveřejnila na Facebooku

"Jake, Roisin, Jr., frank, Donal, Eimear. Už vás nikdy nechci vidět. Ukradli jste mi mé syny. Pak jste měli tu drzost přijít do nemocnice a nebýt tam, když jsem se probudila, pak nebrat telefon. Jsem pro vás hovno. Jste pro mě mrtví. Zabili jste mou matku. Ukradli mi mé syny. Nechali jste mě samotnou 12 týdnů!" stěžuje si Sinéad.

"Proč jsem se musela doslechnout, že ty vaše pokrytecké zadky tu byly, když jsem byla v bezvědomí? A teď zmizíte a neberete telefony? Jste zloději dětí a vrazi, už nikdy nechci nikoho z vás vidět ani o vás slyšet. Proč jste tu byli, když jste to vy, kdo mě sem přivedl???? A kde kurva jste teď? Vrazi. Lháři. Pokrytci. Všichni. Vy jste tohle způsobili," uzavírá svá obvinění.


Facebook, jm

zavřít