VIDEO: Sinéad O'Connor promluvila ve videu plném beznaděje o své nemoci, fanoušci se strachují

Vydáno 09.08.2017 | autor: redakce

Irská zpěvačka Sinéad O'Connor trpí už řadu let velkými psychickými problémy. Nedávným videem, které zveřejnila na svém Facebooku, znovu vystrašila fanoušky. 

VIDEO: Sinéad O'Connor promluvila ve videu plném beznaděje o své nemoci, fanoušci se strachují VIDEO: Sinéad O'Connor promluvila ve videu plném beznaděje o své nemoci, fanoušci se strachují

Padesátiletá interpretka, jejíž hit Nothing Compares 2 U znají snad všechny generace, bojuje s bipolární poruchou, která jí způsobuje ohromné výkyvy nálad. Někdy proto trpí tak silnými depresemi, že je pro ni těžké se vůbec udržet naživu. Fanoušci i široká veřejnost se už nějakou dobu strachují, aby si zpěvačka nesáhla na život. 

"Jste vrazi a lháři!" Sinéad O'Connor po pokusu o sebevraždu znovu napsala na Facebook

O všech strastech své nemoci nyní Sinéad promluvila ve dvanáctiminutovém videu, které sdílela na svém Facebooku. Popisuje v něm beznaděj, zoufalství i pocity samoty, které její onemocnění doprovázejí. 

Správce jejího facebookového profilu později ujistil, že Sinéad si neplánuje sáhnout na život. "Píšu sem na Sinéadinu žádost, aby každý, kdo ji miluje, věděl, že je v bezpečí a nemá sebevražedné úmysly. Je obklopena láskou a dostává se jí té nejlepší péče," stojí na jejím Facebooku s tím, že na další otázky správce odpovídat nebude. 

O sebevraždu se už v minulosti O'Connor pokusila. V roce 2015 napsala na Facebook, že je v hotelu pod cizím jménem a právě se předávkovala. Naštěstí policie rychle zasáhla, našla ji a zachránila. "Mám právo na jednu ze dvou věcí: svobodu, nebo smrt. Když nemohu mít jedno, budu mít druhé," uvedla O'Connor na sociální síti loni, načež zmizela a pátrala po ní policie. I tehdy vše dobře dopadlo. 

Témata: Sinéad O'Connor, Nothing Compares 2 U

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít