O zábavu v Chapeau Rouge se ve všech třech patrech postarají umělci z Republic Artists

Vydáno 04.04.2018 | autor: redakce

Londýnský house a techno kolektiv Republic Artists Records ozvučí všechny tři patra pražského klubu Chapeau Rouge. Představí se Agent, Thomas Tesla, Kirill Astra, Nick Elia, Ly Sas a Pappi K. Stane se tak už v sobotu 14. dubna.

O zábavu v Chapeau Rouge se ve všech třech patrech postarají umělci z Republic Artists O zábavu v Chapeau Rouge se ve všech třech patrech postarají umělci z Republic Artists

Na "house patro" se po roce vrací berlínský Agent, který vystoupil za svou dvacetiletou kariéru v mnoha respektovaných klubech a festivalech v rodné vlasti. Jeho typický zvuk zazněl ve frankfurtském Cocoonu, berlínském Tresoru nebo na Love Parade. Má za sebou stovky zahraničních vystoupení, například v londýnském Fabricu a Eggu, klubu Womb v Tokiu nebo na festivalu Off Sonar. Jeho tracky vyšly na labelech zvučných jmen: Get Physical, Cocoon, Desolat, Moon Harbour nebo Fabric Records. Sekundovat mu budou Kirill Astra a Thomas Tesla.

Chapeau Rouge interview: Příští rok oslavíme 100 let od otevření klubu

Techno stage bude pod taktovkou Nicka Elii, který zahraje live, za použití mašinek Roland a kontrolerů Novation. Nick vyprodukoval a remixoval několik úspěšných techno tracků. Jeho třítrackové EP Exit Velocity, vydané u Republic Artists Records, hráli a podporovali známí umělci jako například Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants, která hrála jeho track Glue na stanici BBC Radio 1. Remix tracku Bending Light se hrál na radiu Proton a Kiss fm. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu, měl prsty také ve vývoji nové Roland TR8S, pro kterou také vytvořil několik drum kitů. Tuto mašinu v premiéře použije v Chapeau Rouge.O support se na techno patře postará gruzínská slečna Ly Sas a polský Pappi K.

Bar bude mít celou noc pod kontrolou maltské duo Matleb. Očekávejte pestrou a veselou selekci přes několik hudebnich žanrů, zejména soulful house, funk a disco.

tz, jm

Témata: Chapeau Rouge, Agent, Thomas Tesla, Kirill Astra, Nick Elia, Ly Sas, Pappi K

zavřít