Rammstein zamíří v březnu znovu do kin. Tentokrát se živákem z Paříže

Vydáno 16.01.2017 | autor: Jiří Staněk

Po velmi úspěšném promítání žíváku In Amerika pravděpodobně Rammstein v březnu letošního roku zamíří znovu do kin, a to s novým DVD Rammstein: Paris od švédského řežíséra Jonase Åkerlunda. Natočeno bylo v roce 2012 v pařížské hale Bercy.

Rammstein zamíří v březnu znovu do kin. Tentokrát se živákem z Paříže Rammstein zamíří v březnu znovu do kin. Tentokrát se živákem z Paříže

Uplynulý víkend patřil v českých kinech kapele Rammstein, o promítání koncertního filmu a živáku Rammstein in Amerika z newyorské Madison Square Garden byl velký zájem. Dají si brzy fanoušci repete? Promítání dalšího snímku Rammstein: Paris bylo do německých kin naplánováno už na 24. listopadu loňského roku, z programů pak ovšem zmizelo. 

RECENZE: Rammstein In Amerika: Po stopách zrodu celosvětového fenoménu

Fanouškovské servery rammsteinfan.cz a rammsteinworld.com však uvedly, že podle Rio Theatre ve Vancouveru, australské sítě Village Cinemas a také sítě Event Cinemas by se měl film promítat v kinech 23. března 2017. Zda se to bude týkat i českých kin, zatím není jasné. 

vložte odkaz, text nemažte


Koncert v Paříži proběhl už v roce 2012 (amatérské záběry)

Rammstein: Paris je v kinoverzi 98 minut dlouhý koncert, natočený ve dnech 6. a 7. března 2012 v pařížské Bercy. DVD a Blu-ray by měly být vydány krátce po po promítání v kinech, zřejmě už 24. března. Krátkou ukázku připravovaného DVD bylo možné vidět na filmovém festivale v Cannes.

Témata: Rammstein, Rammstein Paris, Till Lindemann, kino, film

zavřít