Revoluční umělec, vizionář, hrdina. Prince oplakávají Madonna, Mick Jagger, Paul McCartney a další kolegové

Vydáno 22.04.2016 | autor: Josef Martínek

Smrt Prince ve čtvrtek večer naprosto ochromila celý (nejen) hudební svět. Legendární muzikant zemřel nečekaně ve věku 57 let. Na jeho neobyčejný talent vzpomínají na sociálních sítích kolegové z hudební branže. Dali jsme pro vás dohromady ty nejzajímavější příspěvky. 

Revoluční umělec, vizionář, hrdina. Prince oplakávají Madonna, Mick Jagger, Paul McCartney a další kolegové Prince se zapsal do srdcí mnoha fanoušků i kolegů z branže

"On změnil svět. Opravdový vizionář. Taková ztráta. Jsem zničená. Tohle není milostná píseň".
Madonna

"Prince byl revoluční umělec, skvělý hudebník a skladatel... Jeho talent byl neomezený. Byl jedním z nejunikátnějších a nejvíc vzrušujících umělců za posledních 30 let."
Mick Jagger

Zemřel zpěvák Prince, bylo mu 57 let

"Prince byl talent a génius. Ukázal nám, že nemáme žádné limity. Jeho hudba mě navždy změnila"
Alicia Keys

"Jsem zdrcen dnešní Princovou smrtí. Viděl jsem se s ním na Nový rok. Vypadal v pohodě a hrál skvělou funky hudbu"
Paul McCartney"Princi, jsi jeden z mých největších hrdinů a nikdo mi to nemůže vyvrátit, ani ty. Jsem tak rád, že jsem byl svědkem tvé velikosti. Tvá hudba bude žít věčně a věčně a bude mít vždycky místo v mém srdci,"
Bruno Mars

RECENZE: Prince není žádný slintající stařík, jeho hudba je pořád sexy

"Nemůžu tomu uvěřit, jsem v naprostém šoku. Tolik krásných vzpomínek. Budeš mi chybět. #Prince
Lionel Richie

"Jedna z nejsilnějších osobností, jaké svět kdy poznal. Bude se nám stýskat, navždy, Princi."
Britney Spears

vložte odkaz, text nemažte

"Budeš nám chybět, Princi. Milují tě miliony. Příliš mnoho hrdinů odchází příliš brzy."
Mika

"Ztratili jsme legendu. R.I.P. Prince"
Beyoncé

"Opustil nás jeden z největších umělců. Budeš mi chybět, příteli, tvoje rady i tvůj humor. Děkuji za tvou magickou hudbu"

Cyndi Lauper

"Vůbec není třeba litovat, nechal tu, co potřeboval, a má právo po 57 letech prostě nebýt. Místo smutnýho smajlu radsi napiš svůj oblíbený song, protože legenda jako on umírá, jen když se přestane hrát, když přestane bavit a předávat se dál, jen když za ním uděláš práve to RIP a ty pitomý tři tečky..."
Ben Cristovao

"Psala jsem si s mým spolužákem a kamarádem hudebníkem Romanem Holým, jak je smutné, že tolik geniálních muzikantů v tak krátkém čase odešlo a nikdo je nikdy nemůže nahradit, a Roman mi napsal zásadní větu a svatou pravdu! Jsme svědky zániku ZÁSADNÍ HUDEBNÍ CIVILIZACE :-((((("
Anna K.

"A to je ten důvod, proč máme my ostatní POVINNOST dělat dobrou hudbu - nebo se o to minimálně snažit. Ti, co sami neskládají, nechť uctí odkaz Prince, Bowieho, Jacksona a všech dalších hudebních bohů, kteří nás sledují seshora, tim, že nebudou poslouchat ty, co recyklujou nebo přímo kradou."
Emma Smetana

"RIP Prince. Velmi smutna správa. Odišiel velký umelec, inspiracia, definícia hudby."
Rytmus"

"Zemřel mi dnes můj nejmilovanější skladatel, zpěvák a muzikant PRINCE !!!!!! Je to pro mě tragická událost, kterou hodlám zapít s pláčem a poslechem jeho písní, které znam nazpaměť. Byl to můj rodinný skladatel"
David Kraus

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít