Rock Café oslaví své 29. narozeniny společně s Prago Union

Vydáno 10.01.2020 | autor: redakce

Kultovní pražský klub Rock Café, který byl založen krátce po sametové revoluci, slaví 29. narozeniny. Ačkoliv se kulatiny klubu pomalu blíží, ani letošní oslava nebude malá. Pogratulovat přijde i legenda české rapové scény Prago Union společně s celou kapelou a předskočí jim dechový showband Brass Avenue.

Rock Café oslaví své 29. narozeniny společně s Prago Union Rock Café oslaví své 29. narozeniny společně s Prago Union

Rok se s rokem sešel a Rock Café opět chystá oslavu narozenin. Klub byl založen krátce po sametové revoluci jako spontánní reakce hudebníků a umělců z bývalého disentu na nově vzniklou svobodu na hudební scéně. Od té doby se v Rock Café odehrálo nespočet koncertů, divadelních představení, přednášek a výstav.

Prago Union předvedli v plzeňském Andělu svoje Perpetuum promile

I když klubu táhne už na 30, což by v civilním životě mohlo znamenat alespoň částečné zmoudření, Rock Café se vydatného večírku nezalekne ani v tomto věku! Hlavním hostem večera a třešničkou na narozeninovém dortu budou Prago Union & live band. Tuto legendu domácí rapové scény asi není potřeba představovat. Na podzim minulého roku vydali nové album Perpetuum Promile, které pokřtili ve vyprodaném Lucerna Music Baru a nyní se vrací právě do Rock Café.

Hudební část večera otevře dechový showband Brass Avenue, který je v klubu také jako doma. U hudby oslava ale neskončí - v divadelním sále program otevře speciální SLAM POETRY SHOW! v sestavě Dr. Filipitch, Švéd a Thea. O afterparty se pak postarají Hello Marcel.

RECENZE: Prago Union se na Perpetuum Promile s bravurou sobě vlastní trefují do života

Celá oslava proběhne v sobotu 18. ledna 2020 od 19:00 v pražském Rock Café. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 250 Kč (+ poplatky) přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.

Text: TZ

Témata: Rock Café, narozeniny, Prago Union, Brass Avenue

zavřít