Slza objíždí haly s hostující Celeste Buckingham, hity z alba Holomráz zazní i ve Foru Karlín

Vydáno 06.03.2018 | autor: redakce

Slza zahájila koncertem ve Sportovní hale Vodova v Brně své první halové turné. Už ve středu 7. března se představí v pražském Foru Karlín, kam koncert přesunula z Arény Sparta. Hostem bude stejně jako v Brně a Ostravě Celeste Buckingham.

Slza objíždí haly s hostující Celeste Buckingham, hity z alba Holomráz zazní i ve Foru Karlín Slza objíždí haly s hostující Celeste Buckingham, hity z alba Holomráz zazní i ve Foru Karlín

"Stále se nemůžeme vzpamatovat z toho přívalu energie, emocí a radosti z hudby. Nikdy jsme se netajili tím, že muziku a vše, co s ní souvisí, chceme dělat naplno. Kdyby nám někdo před těmi čtyřmi lety řekl, že na nás budou chodit tisíce lidí do sportovních hal, tak bychom se tomu dost zasmáli," shodují se Petr Lexa s Lukášem Bundilem v reakci na úvodní koncert turné.

Slza interview: Současný pop pro nás není jen o zvuku a písničkách, ale o celkové filozofii

"Za pár dní nás čeká Forum Karlín. Těšíme se, ale zároveň cítíme zodpovědnost. Pravdou je, že přípravy na turné Holomráz jsme nepodcenili. Atmosféra v Brně byla neopakovatelná. Každý koncert si užíváme na maximum. Díky všem, kteří přišli a přijdou. A také Celeste, že s námi na pár zastávek vyjela" dodávají.

Během pětasedmdesátiminutové show Slza odehrála všechny nové písně z druhého alba Holomráz, včetně stejnojmenného hitu. V uplynulých dnech velmi aktuální refrén "Ač holomráz je venku, žár je v nás" si se Slzou zazpívalo více než 2 500 lidí. Velký aplaus sklidil i aktuální duet Na srdci se slovenskou zpěvačkou Celeste Buckingham. Večer oživila i výraznou světelná show. Po vystoupení se Petr s Lukášem přesunuli za svými fanoušky, se kterými strávili téměř tři hodiny během autogramiády.

"Mám radost ze spolupráce s Petrem a Lukášem. Vždy mne potěší, když si mohu zazpívat před českým publikem, navíc na velkém halovém turné.  Fanoušci Slzy jsou navíc hodně spontánní. Těším se do Fora Karlín," zaznělo od Celeste.

HOLOMRÁZ TOUR 2018:
7. 3. Praha 9 – Forum Karlín
8. 3. Hradec Králové  - Sportovní hala Slavia
9. 3. Liberec  - Dům kultury Liberec
21. 3. České Budějovice  - Pavilon T1, Výstaviště České Budějovice
22. 3. Plzeň 2 - Slovany  - Sportovní hala Lokomotiva

tz, jm

Témata: Slza, Holomráz, Celeste Buckingham, Forum Karlín

zavřít