VIDEO: Léto v prosluněném klipu Shoes Samuela Tomečka a Celeste Buckingham zdaleka nekončí

Vydáno 10.09.2017 | autor: redakce

Počasí už má sice blíž k sychravému podzimu než k horkému létu, Samuel Tomeček a Celeste Buckingham vás ale ve svém klipu přenesou zpět do prázdninové pohody. Jejich společný duet se jmenuje Shoes. 

VIDEO: Léto v prosluněném klipu Shoes Samuela Tomečka a Celeste Buckingham zdaleka nekončí VIDEO: Léto v prosluněném klipu Shoes Samuela Tomečka a Celeste Buckingham zdaleka nekončí

Pro Samuela Tomečka jde o úplně první duet se zpěvačkou. "Přiznám se, že Celeste byla moje první a absolutně jediná volba. Obdivuji ji jako zpěvačku a zároveň jsme si sedli i lidsky. Kamarádíme se i v soukromí, takže na spolupráci došlo přirozenou cestou," vysvětluje Samuel Tomeček, známý ze slovenské verze SuperStar. 

Celeste Buckingham interview: Ženy v šoubyznysu jsou hodně sexualizovány

Anglický text napsala sama Celeste, která je zároveň spoluautorkou skladby. Píseň skládala s Tomečkem a Samuelem Kovácsem. Pro slovenskou zpěvačku jde už o třetí letošní spolupráci s mužskými interprety. S Kalim a Peterem Pannem nahrála song Alica z ríše divokých a nedávno se spojila pro film Bajkeři s Adamem Mišíkem, z čehož vznikl singl One Life. 

Videoklip režíroval Michal Nemtuda. "Bylo to jedno z nejpříjemnějších natáčení, které jsem kdy zažil," pochvaluje si Tomeček. Režiséra mu přitom doporučila sama Celeste. Natáčela se v Banskej Štiavnici, v Jasnej a na Donovaloch a klip má příjemnou letní atmosféru.

Skladba Shoes je předzvěstí chystané desky Samuela Tomečka, která by měla být hotová příští rok. Nové album chystá i Celeste Buckingham, kterou v následujících dnech čeká nahrávání nového singlu v Tokiu.

Témata: Samuel Tomeček, Celeste Buckingham

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít