Sting se vrátí do České republiky! V červenci vystoupí v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna

Vydáno 03.12.2018 | autor: redakce

Sting příští rok v létě vyrazí do Evropy s programem My Songs. Zcela poprvé se představí v pátek 12. července v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna. Speciálními hosty budou Vojta Dyk & B-Side Band a Lenka Nová & Petr Malásek band.

Sting se vrátí do České republiky! V červenci vystoupí v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna Sting se vrátí do České republiky! V červenci vystoupí v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna

Sting: My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější zpěvákovy skladby a mapující kariéru tohoto šestnáctinásobného držitele ceny Grammy. V rámci koncertu zazní materiál jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police. Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako Englishman In New York, Fields Of Gold, Shape Of My Heart, Every Breath You Take, Roxanne, Message In A Bottle a řadu dalších, které Sting představí v doprovodu své rockové skupiny.

LIVE: Sting a Shaggy v Praze předvedli, že spojení rocku a reggae může fungovat

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista získal uznání ve všech těchto rolích a přesto se vzpírá snadnému označení. Narodil se v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a Andy Summersem založil skupinu Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.Vstupenky budou v sítích Ticketmaster a Ticketportal k dostání od 7. prosince úderem desáté hodiny dopolední. 

tz, jm

Témata: Sting, My Songs, Vojta Dyk, B-Side Band

zavřít