Středy v klubu Radost FX budou patřit Wednesday FX Session!

Vydáno 04.10.2016 | autor: redakce

Novinkou v programu pražského klubu Radost FX budou pravidelné housové noci Wednesday FX Session. Startují vždy úderem desáté večer, poprvé už tuto středu. 

Středy v klubu Radost FX budou patřit Wednesday FX Session! Středy v klubu Radost FX budou patřit Wednesday FX Session!

Klub Radost FX se rozhodl zásadně rozšířit program o novou klubovou noc a oslovit taneční nadšence také uprostřed týdne. Jedinou nocí, která se do této chvíle v týdnu konala, byla čtvrteční urban night FX Bounce, která má za sebou již dlouhých 11 let fungování a je zaměřena na hip-hop a r'n'b music. Nová klubová noc Wednesday FX Session bude čistě o house music, a to z toho důvodu, aby si v týdnu přišli na své také milovníci taneční hudby.

Elektronický mág Jan Blomqvist bude po Colours čarovat na narozeninách Radosti FX

Každou středu se tak můžete těšit na hudební menu s chodem o pěti Djs, kteří se budou celou noc starat o vaši zábavu. Vstupné na akci bude symbolických 50 korun a kromě toho na vás také čeká akce na drinky, kdy za každý drink, který si koupíte, obdržíte jeden zdarma. A to stále není všechno. Pokud se vám bude chtít tančit i po skončení programu v Radosti FX, bude na vás čekat oficiální afterparty v klubu Ateliér, kde bude Wednesday FX Session pokračovat!

Přijďte již tuto sobotu 5.10. na premiérové vydání nové klubové noci Wednesday FX Session, kterou uvedou na světlo světa DJs Deffo, Krekr, Marcos, Toby King a Michael Gant (Atelier club). House, deep-house, tech-house a akce 1+1 drink zdarma, to je nová klubová noc Wednesday FX Session!

Program Wednesday FX Session na měsíc říjen:
5.10. Djs: Deffo, Krekr, Marcos, Michael Gant (Atelier club), Toby King
12.10. Djs: Chris Lay, Rio, Funspeed, Tommy Cue, Mcj Bassabras
19.10. Djs:Marvill, Deffo, Pereez, Sajmon, Michael Gant (Atelier club)
26.10. Djs: Zendi, Sajmon, Funspeed, Hrusha, Michael Gant (Atelier club)

Více na www.radostfx.cz.

tz, jm

Témata: Radost FX, klubová noc, Wednesday FX Session, kluby

zavřít