The Cure vystoupí v Praze po osmi letech, dorazí k nám příští rok

Vydáno 23.11.2015 | autor: redakce

Osmileté čekání tuzemských fanoušků na koncert The Cure v České republice skončí příští rok v říjnu. Kapela odehraje v 17 evropských zemích 30 koncertů, pražská zastávka je v plánu 22. října 2016.

The Cure vystoupí v Praze po osmi letech, dorazí k nám příští rok The Cure se chystají na české fanoušky

Během posledních sedmi let kapela odehrála řadu prestižních koncertů v Londýně a patřila mezi hlavní hvězdy předních evropských festivalů jako Roskilde, Werchter, Reading & Leeds, Pinkpop, Hurricane & Southside, Paleo, Vieilles Charrues, BBK, Belfort, Optimus Alive!, Primavera, Frequency, Electric Picnic a Bestival.

BUBÁK: Robert Smith z The Cure aneb chladný pavouk

V rámci The Cure Tour 2016 se představí Robert Smith (zpěv / kytara), Simon Gallup (basa), Jason Cooper (bicí), Roger O‘Donnell (klávesy) a Reeves Gabrels (kytara). Zazní skladby sedmatřicetileté kariéry The Cure, směs hitů, rarit, skladeb oblíbených i dosud nevydaných ve zbrusu nové pódiové prezentaci, která slibuje, že tahle show bude jednou z koncertních událostí příštího roku.  

Předkapelou na všech koncertních zastávkách budou The Twilight Sad. Vstupenky budou k dostání v síti Ticketportal, od 24. listopadu mají šanci členové Live Nation klubu, o dva dny později se lístky uvolní i pro veřejnost. Jejich cena se bude pohybovat v rozmezí od 1 290 do 1 990 Kč.

tz, jm

zavřít