Thom Artway představí v Akropoli nový singl. Jeho hosty budou PIANO a Janek Kovářík z Jelena

Vydáno 20.09.2017 | autor: redakce

Thom Artway prožívá pracovními událostmi nabité září. Coby vítěz prestižní soutěže Czech Fresh nahrává ve studiu Sono nové písničky a 20. září se zapojí do celosvětové hudebně-charitativní akce Amnesty International. A k tomu rozjíždí přípravy na velký podzimní koncert - ve čtvrtek 5. října od 19:30 v pražském Paláci Akropolis mimo jiné představí nový singl Sleeping Next To You.

Thom Artway představí v Akropoli nový singl. Jeho hosty budou PIANO a Janek Kovářík z Jelena Thom Artway představí v Akropoli nový singl. Jeho hosty budou PIANO a Janek Kovářík z Jelena

Zpěvák a Objev roku letošních hudebních Cen Anděl Thom Artway na podzim rozhodně nezahálí - předtím, než vystoupí 5. října v pražském Paláci Akropolis a vydá se reprezentovat Českou republiku jako vítěz Czech Fresh na zahraniční showcase festivaly, natočí ve studiu Sono novou píseň Sleeping Next To You. A protože Artwayovi není lhostejná pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují, připojí se 20. září k celosvětové hudebně-solidární akci Amnesty International Daruj domov. Na podporu uprchlíkům zahraje společně s tisícovkou umělců včetně Eda Sheerana, Hoziera, Jesse & Joy nebo Mashrou' Leily.

Zpěvák roku Thom Artway: Nerad bych, aby teď lidé chodili na koncerty s většími očekáváními

Pak už bude čas věnovat se naplno přípravám říjnového koncertu. V Paláci Akropolis zazní písničky z Thomova prvního EP Still Standing in The Unknown a z jeho prvního alba The Hedgehog, nebude chybět ani hit I Have No Inspiration, singl z letošního léta In Your Mind a nová píseň Sleeping Next To You. K Thomovi Artwayovi se na pražském koncertě připojí zajímaví hosté. Večer zahájí PIANO, projekt člena kapely Republic of Two Mikoláše Růžičky, který je také držitelem Ceny Anděl.

SOUTĚŽ: Thom Artway v Paláci Akropolis

Dále se po boku Thoma představí Janek Kovářík z kapely Jelen hrající na akordeon. V sále Paláce Akropolis budou také kamery České televize, která Thomův koncert následně odvysílá ze záznamu, takže návštěvníci koncertu se dost možná zahlédnou na obrazovce."Aktuálně nahrávám nové písničky, které poprvé naživo zahraji až v Akropoli. Těším se!" vzkazuje Thom Artway.

Vstupenky je možné zakoupit online na goout.cz a palacakropolis.cz. Cena vstupenek je v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.

Témata: Thom Artway, Palác Akropolis

zavřít