VIDEOROZHOVOR: Divokej Bill - Ve vyprodanou O2 arenu jsme nevěřili, odvaha se ale vyplácí

Vydáno 17.12.2018 | autor: redakce

Na koncert v O2 areně si Divokej Bill původně nevěřil, nakonec ale kapela zariskovala a rozhodla se dvacet let na scéně oslavit 24. ledna právě v největší české hale. A vyplatilo se - koncert je vyprodaný! O přípravách na svou výroční show nám skupina, která bude k vidění také 8. března na vyhlášení ankety Žebřík v Plzni, vyprávěla ve videorozhovoru.

VIDEOROZHOVOR: Divokej Bill - Ve vyprodanou O2 arenu jsme nevěřili, odvaha se ale vyplácí VIDEOROZHOVOR: Divokej Bill - Ve vyprodanou O2 arenu jsme nevěřili, odvaha se ale vyplácí

Na svůj očekávaný koncert v O2 areně zkouší hudebníci několik týdnů. Momentálně jsou ve fázi předvýběru skladeb. "Udělali jsme balík písniček ze všech našich desek. Ty, co nám nejdou, vyřazujeme, ty co nám jdou, dáváme na playlist," říká frontman Vašek Bláha. 

Divokej Bill vyprodal O2 arenu! V březnu oslaví dvacet let i na Žebříku

I když je výroční vystoupení vyprodané, fanoušci stále mají šanci se na něj dostat. Členové kapely ukryli volné lístky na různá místa v Česku i ve světě. Podle jejich nápověd je mohou příznivci hledat. "Dal jsem jednu cashku i do pouště v Maroku. Nikdo ji dosud nenašel. Další je v Rumunsku v horách a jedna na vyhlídce v Thajsku," směje se zpěvák. 

Ke koncertu v největší české hale, ze kterého pořídí také záznam, byla formace nejdříve skeptická. Někteří členové dokonce přiznávají, že v úspěch moc nevěřili. "Potvrdilo se, že odvaha se vyplácí. Říkali jsme si: Pojďme radši udělat dvakrát třikrát Lucernu, ale jak se ukázalo, O2 arena je boží." 

Pár týdnů po oslavě dvaceti let bude 8. března Divokej Bill k vidění a slyšení v Plzni na vyhlášení ankety Žebřík. Dále vystoupí Tomáš Klus, Vladimír Mišík, Gaia Mesiah a Mydy Rabycad. Moderování se zhostí Jakub Kohák a Iva Pazderková

video: Karel Holubička, foto: Marek Holoubek, rozhovor: Jarda Hudec

Témata: Divokej Bill, O2 arena, Žebřík

zavřít