Imagine Dragons se vrátí do pražské O2 areny, zahrají hity z alba Evolve

Vydáno 18.09.2017 | autor: admin

Po vydání třetí studiovky Evolve oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze, kde zahrají 16. dubna v O2 areně.

Imagine Dragons se vrátí do pražské O2 areny, zahrají hity z alba Evolve Imagine Dragons se vrátí do pražské O2 areny, zahrají hity z alba Evolve

Imagine Dragons, držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře 2018 podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i pražská O2 arena, kde jejich koncert proběhne 16. dubna.

LIVE: Colours of Ostrava zahájila na hlavním pódiu ledová princezna Birdy, vrchol dne obstarali Imagine Dragons

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku Evolve letos v červnu. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání.

Ve Spojených státech je Evolve letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací. Pilotní singl Believer se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch navázali singlem Thunder, který dodnes nasbíral přes 331 milionů přehrání.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 22. září v 10 hodin v síti Ticketportal. K dispozici budou vstupenky v cenovém rozmezí 1090-1890 Kč.

Témata: Imagine Dragons, Evolve, O2 arena

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít