TOP 6 videoklipů týdne: Jitka Boho nahrála skladbu s manželem, Imagine Dragons zpívají o lásce a odpuštění

Vydáno 20.03.2018 | autor: redakce

Zajímavý vzorek klipů se nám sešel v uplynulém týdnu. Na scénu se vrátil Vlasta Horváth, taneční novinku má i Adam Mišík. Jitka Boho zapojila do své tvorby manžela Lukáše, Pipes and Pints zase 200 fanoušků. Za velkou louží vydali novinky Imagine Dragons a Foster The People

TOP 6 videoklipů týdne: Jitka Boho nahrála skladbu s manželem, Imagine Dragons zpívají o lásce a odpuštění TOP 6 videoklipů týdne: Vlasta Horváth vzpomíná na bratra, Imagine Dragons zpívají o lásce a odpuštění


Imagine Dragons
zpívají o lásce a odpuštění

Jedenáct minut a pětapadesát sekund - tak dlouhý je nový klip skupiny Imagine Dragons, která se už za necelý měsíc představí také českým fanouškům. Video k písni Next To Me vypráví o lásce a o tom, co vše je pro ni člověk schopný udělat. Hlavní role se chopil zpěvák Dan Reynolds, který ztvárnil postavu muže, jehož partnerka opustila kvůli nedostatku financí. Aby svou milovanou získal zpět, sáhne po řešení, které jej dostane do za mříže. A za svůj čin také nakonec tvrdě zaplatí...

Imagine Dragons se vrátí do pražské O2 areny, zahrají hity z alba Evolve

Vlasta Horváth vzpomíná na svého bratra

V dubnu to budou už dva roky, co Vlastovi Horváthovi tragicky zemřel jeho mladší bratr Martin. Právě jemu se muzikant rozhodl věnovat svou novou skladbu Stále nevěřím, která se objeví na jeho chystaném albu. V emotivním videu, které vzniklo ve spolupráci se společností All4bands a režisérem Jakubem Mahdalem, Horváth na svého bratra vzpomíná skrze fotky promítané na plátně. Několik záběrů je symbolicky věnováno také bubnům, za kterými však nikdo nesedí. Martin hrál totiž v Horváthově kapele.

Adam Mišík se ocitl v milostném trojúhelníku

Adam Mišík navazuje na svůj poslední singl a v novince K. O. opět sází na taneční hudbu. V klipu, který režíroval Ondřej Urbanec, řeší milostný trojúhelník. Na party v luxusní vile nedaleko Prahy se setkává se dvěma dívkami - Annou Kadeřávkovou a Vindy Krejčí. Obě mají o mladého zpěváka zájem, který mimo jiné dávají najevo také rvačkou přímo na tanečním parketu. Kterou si Mišík nakonec vybere?

Jitka Boho nazpívala skladbu se svým manželem

Tamara s Tomášm Klusem a Taťana s Ondřejem Brzoboatým mají další konkurenty. Česká miss Jitka Válková, která si před pár lety vzala bubeníka Lukáše Boho, se nedávno vrhla na vlastní hudební kariéru. Poté, co přivedla na svět miminko, začala skládat, točit a vystupovat. Lukáš ji v tom aktivně podporuje. Teď dokonce nazpívali skladbu Hlavou ven společně. Jemná balada vypráví o jejich pochybách v lásce. Tady se ale není čeho obávat. Hvězdný pár se vydal skvělou společnou cestou!

Foster the People natočili klip při cestách okolo světa

Singl Sit Next to Me, který už nějakou dobu známe z rádií, se konečně dočkal klipu. Kapela jej natočila na svém turné nejen po Asii. Můžeme vidět jejich návštěvu Velké čínské zdi, místní architektutu, pokusy s tradičním jídlem. Strhující záběry vás jednoduše vtáhnou do atmosféry, kterou prostě chcete zažít. Sit Next to Me prostě navozuje letní náladu, na kterou po zimě tak všichni čekáme.

Pipes and Pints pomohlo 200 fanoušků

Zase ty magická čísla. 13.3. ve 13:13 přišel na svět nový singl Dark into the Night. Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 lidí ze všech koutů světa. Po dvou klasických klipech zvolili Pipes and Pints cestu lyric videa, do kterého zapojili své fanoušky a kamarády. "Nadšení do kreativity a počet všech zúčastněných nás obrovsky nakopl. U některých fotek jsme se váleli smíchy, u některých nás mrazilo a některé jsou fakt divné. Je z nich cítit velké srdce a společně s atmosférou písničky je to přesně to pravé," dodává k videu Vojta.

Text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Pipes and Pints, Jitka Boho, Adam Mišík, Imagine dragons, Foster the People, Vlasta Horváth

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít