VIDEO: Do nového klipu Pipes and Pints se zapojilo přes 200 fanoušků

Vydáno 13.03.2018 | autor: redakce

Pipes and Pints opět sází na magická čísla. 13. 3. ve 13:13 zveřejnili nový singl Dark into the Night. Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na pódia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň představuje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music.

VIDEO: Do nového klipu Pipes and Pints se zapojilo přes 200 fanoušků VIDEO: Do nového klipu Pipes and Pints se zapojilo přes 200 fanoušků

Další singl s názvem Dark into the Night jen potvrzuje, jakou má kapela chuť tvořit a nebrání se zabrousit i do jiných hudebních žánrů, než bylo doposud zvykem. "Budeme ipesovsky punkrockoví, budeme kotlíkoví, metaloví i elektronický, boříme vlastní hranice. Vyloženě se teď vyžíváme ve svobodě tvorby. Tohle je teprve začátek," říká Vojta Kalina. Po dvou klasických klipech zvolili cestu lyric videa, do kterého zapojili své fanoušky a kamarády.

Pipes and Pints interview: Byli jsme smíření s možností, že už se nevrátíme

"Nadšení do kreativity a počet všech zúčastněných nás obrovsky nakopl. U některých fotek jsme se váleli smíchy, u některých nás mrazilo a některé jsou fakt divné. Je z nich cítit velké srdce a společně s atmosférou písničky je to přesně to pravé," dodává k videu Vojta.

Od posledního koncertu Pipes and Pints uběhlo 18 měsíců. Tuto dobu členové kapely přirovnávají ke kleci, která se otevře brněnským a pražským koncertem. "Cítíme se jako svázaní, nedokážeme si vůbec představit, co se stane, až nás vypustí na pódium. Jsme tak nabití energií a touhou hrát, že se to nedá ani slovy vyjádřit," komentuje situaci bubeník Lukáš Vincour. "Fakt se cítíme jako zvířata v kleci, jen zkoušíme a zkoušíme. Konečně přichází čas na propojení energií, čas to tam všechno narvat a načít novou éru Pipes and Pints. Strašně to rozbijem," připojuje se s neskrývanou nedočkavostí Travis O'Neill.

Exkluzivní koncerty vstupu do nové éry si zaslouží exkluzivní místo, novou scénu, nové písně s novým zpěvákem a samozřejmě i se všemi hity z uplynulých let.

tz, lš

Témata: Pipes and Pints, Lukáš Vincour, Vojta Kalina

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít