Milow v Roxy předvede novou desku Modern Heart i veleúspěšný cover Ayo Technology

Vydáno 10.12.2016 | autor: redakce

Belgický zpěvák a skladatel Milow vydal letos v květnu své poslední album Modern Heart a vyráží na turné. V rámci něho se představí i 11. prosince 2016 v pražském klubu Roxy.

Milow v Roxy předvede novou desku Modern Heart i veleúspěšný cover Ayo Technology Milow se proslavil coververzí hitu Ayo Technology

Jonathan Ivo Gilles Vandenbroeck alias Milow vydal své první album The Bigger Picture už v roce 2005, zabodoval s ním však jen v rodné Belgii. Celosvětový úspěch přišel až o čtyři roky poté s neotřelým coverem 50 Centova hitu Ayo Technology. Sexismy nabitou hymnu přezpíval Milow do podoby milostné balady. Díky tomu si získal pozornost hudebního světa včetně velikánů, jako je Kanye West.

Prosincové klubovky: High Contrast, Milow nebo 16 Bit Lolitas

vložte odkaz, text nemažte

Coververze se dokonce na dlouho usadila jako číslo jedna na Spotify Top List playlistu. Zatím poslední deska Modern Heart, která vyšla letos v květnu, ukázala, že Milow není muzikantem jednoho žánru. Do svého písničkářství totiž nechal promluvit i elektroniku, alternativní r'n'b a hip hop. A to slibuje skvělý koncertní zážitek.

Vstupenky jsou k dispozici za 495 Kč na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

tz, jm

Témata: Milow, koncerty, Ayo Technology, Roxy

zavřít