AUDIO: Alicia Keys nestojí na místě. V novém singlu vás nečekaně roztančí

Vydáno 13.05.2016 | autor: redakce

Na novou desku Alicie Keys se i vzhledem k jejímu těhotenství čeká čtyři roky. O následovníku úspěšné Girl On Fire se mluví už dlouho, zpěvačka ale ohledně novinky zatím stále nic neprozradila. Nezbývá tedy než se spokojit s jednohubkami, které Alicia občas představí.

AUDIO: Alicia Keys nestojí na místě. V novém singlu vás nečekaně roztančí Alicia Keys se v novém singlu rozhodla experimentovat

Zdá se, že nová deska by už skutečně mohla být na cestě. Alicia Keys před pár dny vydala nový singl In Common, a světe, div se, nejedná se o baladu se silným textem, nebo song, který má být jasný hit. Zpěvačka zkusila něco jiného a nahrála snad svoji nejtanečnější a nejrytmičtější skladbu za celou dosavadní kariéru.

LIVE: Alicia Keys zazpívala v Praze hymnu New Yorku hned dvakrát

Svého typického klavíru se nevzdala, ale v hlavní roli je tentokrát rytmická, taneční hudba. Pryč jsou táhle vokály a dojímavost. Alicia si hraje. A hraje si dobře. Možná se z In Common nestane další No One či Girl On Fire, ale jako lákadlo na novou desku působí skvěle a ukazuje nám zpěvačku, která se vyvíjí a nestojí na místě. Těšíme se, s čím dalším přijde.

vložte odkaz, text nemažte

text: Pavel Vičar

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít