AUDIO: Lana Del Rey, The Weeknd a Hollywood. Poslechněte si Lust For Life

Vydáno 20.04.2017 | autor: Josef Martínek

Nová deska Lust For Life, kterou Lana Del Rey vydá během jara, patří k očekávaným titulům letošního roku. Zpěvačka nyní představila stejnojmenný song, ve kterém jí hostuje The Weeknd

AUDIO: Lana Del Rey, The Weeknd a Hollywood. Poslechněte si Lust For Life Lana Del Rey působí na fotkách k nové desce Lust For Life nezvykle vesele

Kanadský zpěvák Laně oplatil spolupráci z jeho posledních dvou alb, na nichž její tajemný hlas nechyběl. Tradičně zasněné vokály a magickou atmosféru písně tentokrát zvýrazňuje zajímavá vizualice. Přestože Lust For Life na YoTube vyšlo jako audio, můžeme se pokochat poutavými záběry na oba hlavní představitele, jak sedí na písmenu H z proslulého nápisu Hollywood. 

VIDEO: Lana Del Rey s květy ve vlasech i na cestě vesmírem

"Dance on the H of the Hollywood sign, yeah, 'til we run out of breath, gotta dance, 'til we die," zazní mimo jiné symbolicky v textu. 

vložte odkaz, text nemažte

Lust For Life je v pořadí druhou ochutnávkou z nového alba stejného názvu. Tou první byla v únoru skladba Love. Přesné datum vydání desky zatím není známo, jisté ale je, že se dočkáme ještě před létem. 

Témata: Lana Del Rey, The Weeknd, Hollywood, Lust For Life

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít