AUDIO: Noel Gallagher zremixoval velký hit Oasis. Deska Be Here Now vyjde znovu s neslyšenými bonusy

Vydáno 22.07.2016 | autor: redakce

Na velký návrat Oasis to zatím nevypadá, ale fanoušky mohou těšit aspoň speciální edice starších nahrávek. Po znovuvydání prvních dvou řadovek si budou moci na podzim pořídit i třetí album Be Here Now v aktuálním kabátu. Nebudou chybět ani nikdy neslyšené songy a další bonusy. 

AUDIO: Noel Gallagher zremixoval velký hit Oasis. Deska Be Here Now vyjde znovu s neslyšenými bonusy Oasis zatím návrat nechystají

Singl D'You Know What I Mean? patří určitě k největším hitům Oasis, v roce 1997 s ním dobyli britský singlový žebříček, a dokonce byl tehdy na ostrovech dvanáctou nejprodávanější písní celého roku. Jak zní v nové verzi pro rok 2016? Poslouchat můžete níže - o remix se postaral sám Noel Gallagher a je určitě lákavou pozvánkou na říjnovou albovou reedici s názvem 'Be Here Now Chasing The Sun Edition.

POST SCRIPTUM (54): Slipknot bojují proti mobilům a Noel Gallagher si kvůli selfie nemůže koupit ani spodky

Na té najdou fanoušci kromě klasických songů i dosud nezveřejněné nahráky, singlové B-strany a další speciální bonusy. Titul vyjde jako standardní CD i digitálně, k dispozici bude ale i rozšířená deluxe verze nebo unikátní vinylová podoba. Sběratelé se zkrátka mají na co těšit - vydání je naplánované na 7. října. 

vložte odkaz, text nemažte

Oasis patří k nejslavnějším britpopovým kapelám. Populární byli zejména v devadesátých letech, každá ze sedmi jejich studiových desek se dostala na první příčku britského žebříčku. Po osmnácti letech fungování se skupina rozpadla v roce 2009

NME, jm

Témata: Oasis, Noel Gallagher, Liam Gallagher, reedice, britpop

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít