AUDIO: Punková superkapela sdružila lídry Green Day a Rancid. Poslechněte si první singl Armstrongs

Vydáno 19.07.2017 | autor: redakce

V nové punkové superskupině najdeme samé Armstrongy. Čtveřice muzikantů si proto logicky zvolila signifikantní název - Armstrongs. První singl už je na světě.

AUDIO: Punková superkapela sdružila lídry Green Day a Rancid. Poslechněte si první singl Armstrongs AUDIO: Punková superkapela sdružila lídry Green Day a Rancid. Poslechněte si první singl Armstrongs

Základ kapely tvoří frontmani Green Day a Rancid, tedy Billie Joe Armstrong a Tim Armstrong. Prvně jmenovaný si dále přizval svého syna Joeyho a jeho kolega zase synovce Reye. První společná píseň se jmenuje If There Was Ever A Time a poslechnout si ji můžete níže.

Tragédie na festivalu: Akrobat spadl z třiceti metrů a zemřel před zraky desetitisíců lidí. Poté hráli Green Day

Singl vznikl pro dokument Turn It Around: The Story Of East Bay Punk, který produkují Green Day. Fyzicky si ho bude moci pořídit jen pár vyvolených, konkrétně tisícovka. Právě v takovém nákladu totiž vyjde. Výtěžek podpoří klub 924 Gilman Street.

vložte odkaz, text nemažte

"Bylo vzrušující pracovat na této písni spolu s Billiem a filmovým týmem. Jsem nadšený, že můžeme song sdílet s každým venku a výnosy věnovat Gilmanovi, což je místo nám tak blízké, drahé a důležité," uvedl Tim Armstrong.

jm, foto: David Webr, archiv

Témata: Armstrongs, Green Day, Rancid, punk

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít