AUDIO: Vánoce přicházejí a s nimi i nová Kylie Minogue

Vydáno 13.11.2015 | autor: redakce

Obchodní domy mají vánoční výzdobu už dávno nachystanou a pomalu a jistě se začínají objevovat nové sváteční hitovky, které rozezní právě ty obchoďáky. Alespoň jednou za svoji kariéru by měla vánoční desku vydat i správná popová hvězda. Letos to bude Kylie Minogue.

AUDIO: Vánoce přicházejí a s nimi i nová Kylie Minogue Kylie Minogue vydává vánoční album

Před pár dny byl zveřejněn první oficiální singl. Tím se stala známá odrhovačka Only You, kterou (dnes už) pamětníci mohou znát třeba ve verzi od skupiny Lunetic. Kylie píseň nahrála jako duet s britským hercem a komikem Jamesem Cordenem. Překvapivé spojení s neprofesionálním zpěvákem vyšlo docela na výbornou. Z písničky se stala jemná pohádkově laděná skladba ideální právě na období Vánoc. Je to sice jeden velký kýč, ale s ním se u Vánoc a i u Kylie Minogue musí tak nějak počítat.

RECENZE: Kylie Minogue klubovější zvuk sluší

Otázkou pak zůstává, jaká bude celá deska Kylie Christmas. Pokud by se jednalo o takto netradičně jemné popové album, bylo by to skvělé. První ukázky ale spíše naznačují, že nás čeká další klasická vánoční kompilace, kterou jsme slyšeli již nesčetněkrát. V kuloárech slibované "Kylie disco Xmas" asi nečekejme.

Deska vychází již dnes, tedy 13. listopadu.

text: Tomáš Navrátil

3,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít