AUDIO: Vypsaná Fixa vydala novou desku, pokřtí ji v březnu na Žebříku. Celé album nabízí k poslechu

Vydáno 02.02.2017 | autor: redakce

Trend vydávání desek bez předchozího ohlášení už dorazil i do Česka. Tímto způsobem totiž své fanoušky překvapila Vypsaná Fixa. Svoje nové album pokřtí 10. března na vyhlášení Hudebních cen Žebřík. Jeho zajímavostí je, že název si musí z tajenky, kterou nabízí obal, vyluštit fanoušci sami.

AUDIO: Vypsaná Fixa vydala novou desku, pokřtí ji v březnu na Žebříku. Celé album nabízí k poslechu Vypsaná Fixa vydala novou desku, pokřtí ji v březnu na Žebříku. Celé album nabízí k poslechu

V pořadí osmé studiové album bylo nahráno, stejně jako poslední deska Krásný smutný den, pod dohledem producenta Ondřeje Ježka. Jen systém nahrávání se změnil. Natáčelo se netradičně, a to celkem na čtyřech místech v Čechách – v Ústí nad Labem, Vernéřovicích na Broumovsku, ve Zlíně a na Seči.

VIDEO: Vypsaná Fixa hlásí, že čas je Trpaslík. Nové album vyjde na jaře

Fanouškům dává skupina hned několik možností, jak se k novým písničkám dostat. "Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu! Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně. Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin. Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte...

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.

vložte odkaz, text nemažte

Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší - poplatky jsou minimální," uvádí kapela na svém webu.


Jedna z nových písní Vypsaná Fixy. Další najdete na YouTube.

Celé album najdete k poslechu na jejím YouTube kanálu. Vypsaná Fixa bude 10. března koncertním hostem vyhlášení Hudebních cen Žebřík, kde desku pokřtí. Vyjíždí také na jarní turné. Více o novém materiálu nám Mardi prozradil v exkluzivním rozhovoru, který na iREPORTu zveřejníme v pátek 3. února.

Seznam koncertů jaro 2017:
3. 3. Krnov Kofola
4. 3. Prostějov Apollo 13
10. 3. Plzeň DEPO (Hudební ceny Žebřík)
11. 3. Pardubice Žlutý pes
15. 3. Praha Akropole
17. 3. Ratibořské Hory KD
18. 3. Bratislava Randál
24. 3. Litomyšl Kotelna
25. 3. Pec pod Sněžkou KlonDike
7. 4. Český Krumlov Fabrička
8. 4. Jihlava Soul

Témata: Vypsaná Fixa, Márdi, Žebřík, nová deska

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít