Bizár týdne: Německý moderátor Oliver Welke prostřednictvím Karla Gotta zesměšnil Andreje Babiše

Vydáno 08.05.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Vtípky na adresu Andreje Babiše nejsou na sociálních sítích ničím neobvyklým. Teď si však českého premiéra vzala na paškál zahraniční televize, která posunula úroveň tohoto typu zábavy ještě o level výš. Babiše totiž do poloviny těla svlékla a nechala mu zazpívat Karla Gotta.

Bizár týdne: Německý moderátor Oliver Welke prostřednictvím Karla Gotta zesměšnil Andreje Babiše Bizár týdne: Německý moderátor Oliver Welke prostřednictvím Karla Gotta zesměšnil Andreje Babiše

Moderátor satirického pořadu Heute Show, Oliver Welke se do Andreje Babiše navezl v souvislosti s kauzou firmy Agrofert, kdy měl současný premiér zneužít evropské dotace ve svůj vlastní prospěch. Rodilého Slováka v televizi zobrazil jako polonahého rappera ověnčeného řetězy a lačnícího po penězích.

Bizár týdne: Salvatore Ganacci v šíleném klipu upozorňuje na týrání zvířat

Aby toho nebylo málo, nabídl divákům ke koupi fiktivní album Karla Gotta, které nazval Největší východoevropské korupční hity. A zároveň divákům hned několik písní z něj pustil. Ke skutečným záběrům českého zpěváka přiřadil satirické titulky a zimitovaným hlasem Gotta se Babiše zeptal například na to, kam dotace ve skutečnosti směřují.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Karel Gott, Oliver Welke, Andrej Babiš

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít